Pro všechny přemýšlivé lidi
9.5.2010 15:35

Jak volit do parlamentu 2010

Rok se s rokem sešel a opět tu máme volby. ČSSD pokračuje ve své negativní kampani, přidala se i ODS a dokonce i menší strany. Poprvé jsme svědky růstu volebních preferencí pidistran a negativní kampaně proti nim ze strany ČSSD (mám na mysli Věci Veřejné a TOP 09). Moje politické přesvědčení je mírně pravicové, proevropské. Političtí soupeři by řekli, že jsem představitel pravdy a lásky. Mně toto označení nevadí, jsem hrdý pravdoláskař.

Bohužel, dnešní situace je taková, že tento ideologický proud je roztříštěn do několika stran, které si navzájem lezou do zelí, nedokážou se vzájemně domluvit a táhnout za jeden provaz. Aktuálně se perou TOP 09 a Věci veřejné. Kdyby táhly za jeden provaz pod jednou stranou, mohli bysme mít konečně premiéra evropské úrovně. Místo toho budou předsedové těchto stran pouhými ministry, v případě koaliční vlády.

Ale zpátky k hlavní části článku. Pokusím se zde udělat takové shrnutí (jako minule) a doporučit, kterou stranu volit, pokud jste stejně zaměření jako já.

Nyní tedy následuje seznam kandidujících politických stran a můj komentář.

• Občané.cz - překabátění bývalí ODSáci, pidistrana. Uspořádali konkurz na kandidáty ve stylu hudební soutěže Česko hledá superstár, hledali superobčany. Nejvtipnější je, že se jim nikdo nepřihlásil a tak kandidovat bude jeden z porotců (Josef Mladý – ten druhý z dvojice s Náhlovským). Spolupracují s hnutí Alternativa, Demokracie, Klubem angažovaných nestraníků a Nestraníky.
• Liberálové.cz - sympatičtí. Tato strana chce nahradit současnou EU Spojenými státy evropskými (USE).
• Ježíš je Pán – tohle je pidiprojekt jednoho věřícího z Moravy, který ale nakonec snad odstoupil nebo co.
• Věci veřejné – strana, která vznikla v Praze jako opozice k ODS. Není to rychlokvašená strana, existuje v Praze docela dlouho, vydává časopisy, kde se člověk doví spoustu věcí o svinstvech ODS. V čele je bývalý reportér televize Nova, Radek John, který to schytává od ČSSD za různé smyšlené kauzy. Kandidují spolu s SNK Evropskými demokraty, což jsou lidé kolem Jana Kasla, například Josef Zielenec.
• Konzervativní strana – sympatická antikomunistická pidistrana. Na jejích kandidátkách spolupracují s Korunou českou, a Klubem angažovaných nestraníků.
• Komunistická strana Čech a Moravy – nechápu, jak je někdo může volit, po tom všem co dokázala. Co je zajímavé, tak je to, že tuto stranu nechtějí přijmout do Strany evropské levice, protože je moc stalinistická. Evropské komunistické strany nechtějí mezi sebe českou komunistickou stranu. K popukání. Ještě stojí za zmínku, že když dělala MF DNES test na korumpovatelnost strany, tak člen KSČM Dolejš tímto testem úplně propadl. Jednalo se o to, že redaktor v přestrojení za lobbyistu nabízel úplatek za prosazení zákona o loteriích. Prohnilost KSČM dokázala tím, že Dolejše neodvolala, a ten tedy může spokojeně kandidovat do parlamentu na volitelném místě. KSČM mohla až doteď říkat, že není zapletena do všemožných afér a skandálů ostatních stran, že je tedy čistá. Spolupracují se Stranou demokratického socialismu.
• Koruna Česká –pidistrana, která chce zavést v ČR monarchii.
• Česká strana národně sociální – strana, která je v konkurzu. Bývalá významná prvorepubliková nacionalistická strana. Dneska už nemá co říci. Kandiduje jen v Praze.
• Česká strana sociálně demokratická – jediná levicová přijatelná strana. Bohužel ji dnes vede hulvát Paroubek, takže chudáci levicoví voliči musí volit se skřípěním zubů. Anebo volit Zemana.
• NÁRODNÍ PROSPERITA – kandiduje pouze v jednom kraji, takže nezájem
• Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa – Sládkovci ještě žijí. Nepřijatelná nacionalistická strana.
• Moravané – tato pidistrana polehoučku získává hlasy (0,23 procent v roce 2006 a 0,39 procent v roce 2009). Uvidíme, jestli jednou se Morava trhne. Pro mě za mě, ať se klidně trhnou.
• Strana práv občanů - Zemanovci – bývalí členové ČSSD, kteří nemají rádi Paroubka. Kandidují vesměs političtí důchodci, kteří tu vládli v dobách opoziční smlouvy. Co je na této straně sympatické, že vytváří alternativu k ČSSD. Bohužel nejsem levicový volič, takže mě neoslovuje. A Zeman - stejný hulvát jako Paroubek, ale trošku chytřejší.
• STOP – vznikla tím, že jeden člen levicové Československé strany socialistické založil tuto novou stranu. Pikantní je, že nyní o sobě tvrdí, že je středová, mírně pravicová. Ach ty pidistrany.
• TOP 09 – nadějná mírně pravicová, proevropská strana, v čele se sympatickým knížetem Karlem Schwarzenbergem. Mozkem strany je Miroslav Kalousek, bývalý křesťanský demokrat z KDU-ČSL. V testu MFDNES o korumpovatelnosti politiků tímto testem neprošel člen TOP09 Šustr (bývalý člen KDU-ČSL), ale čest si strana zachránila tím, že ho vyhodili (na rozdíl od KSČM). Kandidují spolu s hnutím Starostové a nezávislí a pak se Starosty pro Liberecký kraj.
• EVROPSKÝ STŘED –tohle je nějaká úplně nová strana, má sice pěkný název, ale nic o ní nevíme.
• Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová – tato strana si zvolila jako svého předsedu levicového Svobodu, což naštvalo pravicového Kalouska, který z této strany odešel. Odchodem Kalouska se z KDU-ČSL stala ČSL. Kalousek vzal všechny křesťanské demokraty, kteří byli spíše pravicoví, založil TOP09 a tím pádem v KDU-ČSL zůstali jen spíše levicoví lidovci (ČSL). Co mě trošku mrzí, je spojenectví této strany s EDS, kterou vede Jana Hybášková, bývalá europoslankyně. Této straně jsem velmi fandil a je škoda, že se upsala s levicovými lidovci. Defacto tím nahradila pravicové křesťanské demokraty. Uvidíme, každopádně paní Hybášková by byla v parlamentu i ve vládě člověk na správném místě, jako to už dokázala v europarlamentu.
• Pravý Blok – strana s nejdelším názvem na světě. Ve svém plném názvu má adresu svého sídla, www stránky, politický program, agitační hesla, PSČ a dokonce i P.O.BOX.. V EU volbách přesáhla 1 procento hlasů, takže poprvé od své existence dostala peníze. Uvidíme, jestli se úspěch bude opakovat. Sice je tato strana pravicová, ale s takovým nepříjemným nádechem, že všechno tady je spiknutí a ovládají nás nějaká tajná bratrstva. Hlavní představitel Cibulka asi z toho pročítání estébáckých seznamů zcvoknul.
• Česká strana národně socialistická 2005 – odštěpená strana ze strany Česká strana národně sociální. Pidistrana.
• Strana zelených – podporuje ji prezident Václav Havel, bohužel strana se asi nedostane do parlamentu, protože se zdiskreditovala hádkami mezi Bursíkem a některými poslankyněmi. V EU volbách dostala jen 2 procenta hlasů. Fandím, ale moc šancí nedávám. Kandidují společně se Stranou pro otevřenou společnost.
• Suverenita - blok Jany Bobošíkové a Strana zdravého rozumu – strana s kandidáty ze 7 politických stran (Česká strana národně socialistická, Strana důstojného života, Politika 21, Strana venkova - Spojené občanské síly a Strana práce a hnutí Severočeši.cz, České hnutí za národní jednotu, Doktoři za uzdravení společnosti a Hnutí na podporu dobrovolných hasičů a dalších dobrovolníků) která tímto způsobem obchází zákon, protože kdyby kandidovali jako koalice, tak by museli získat 35 procent hlasů (7x5). Hlavní představitelka Bobošíková se asi poučila z minulých EU voleb, když se dala dohromady s tolika stranami. Kdyby totéž udělala v EU volbách, už by byla europoslankyní. Jinak tato strana je proklausovská, protievropská, jedním slovem nevolitelná.
• Humanistická strana – stará pidistrana, které sice fandím, ale ono se jim nějak vůbec nedaří.
• Česká pirátská strana - strana mladé internetové generace. Nevím jak vy, ale volit lidi pod 30 let mi přijde dost ujetý. Navazuje na úspěch zahraniční pirátské strany, která byla založena v roce 2006 na základě rozsudku soudu o protiprávnosti jedné stránky s filmy. Tahle strana dotáhla až k úspěchu jednoho europoslance.
• Dělnická strana sociální spravedlnosti – Toto je nástupkyně zakázané Dělnické strany. Souhlasím s tím, aby tato strana byla zakázaná, stejně jako KSČM. Ale nesmí to být provedeno takhle amatérsky, že zakážou stranu a ona vznikne jiná pod jiným názvem. Mělo by se zakázat těm lidem, aby nemohli zakládat nové strany se starým programem. Když zakázat stranu, tak takovým způsobem, aby tu nestrašili ti samí lidé v jiném kabátě. Ti lidé by měli mít zakázáno vstup do jakékoli politické strany. Co je velmi znepokojující, tak Dělnická strana ve volbách do EU získala 1 procento hlasů, a tím pádem dostala peníze za hlasy. Nevím, co s penězi udělali, ale myslím si, že když byli zakázaní, že by měli tyto peníze vrátit. Kandidují spolu se stranami Moravané, Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa, NÁRODNÍ PROSPERITA, Dělnická strana a Demokratická strana Československa
• Strana svobodných občanů – další překabátění ODSáci, klausovská strana, která ve volbách do EU překročila 1 procento hlasů a tedy dostala za to peníze. Díky tomuto slabému výsledku od nich odstoupili někteří členové a strana začala kolaborovat s nacionalistickou stranou Právo a spravedlnost, což je strana, která se inspirovala polskou katolickou stranou. Rychle pryč od této strany!
• Občanská demokratická strana – Topolánkovi se podařilo usmířit ODS s prezidentem Havlem. Bohužel Topolánka odstřelili, lídrem se stal Petr Nečas, který je ztělesněním té staré klausovské ODS. Uvidíme, jaký bude Nečas doopravdy, můj pesimistický odhad je, že bude stranu opět poklausovávat. S Topolánkem by to byla stále volitelná snaha, bohužel ale Topolánek lezl mnohým klausistům na nervy a tohle je výsledek.
• Klíčové hnutí - nová strana odštěpených zelených (Patočka a další).


Dobrá věc je, že spousta pidistran (SNK-ED, US-DEU, EDS) nekandiduje samostatně, ale jakoby tak nějak podporují větší strany. Logickým krokem by bylo, kdyby tyto strany místo podpory nějaké strany do této strany rovnou vstoupili.

Zde uvedu přehledně strany, které přicházejí v úvahu volit

• Liberálové.cz (Milan Hamerský, Petr Weiss)
• Strana zelených (Martin Bursík, Kateřina Jacques, Ondřej Liška, Přemysl Rabas, Džamila Stehlíková, Matěj Stropnický, Petr Štěpánek)
• TOP 09 (Karel Schwarzenberg, Miroslav Kalousek, Vlasta Parkanová, Jaroslav Lobkowicz, Pavel Severa)
• Věci veřejné (Radek John, Jaroslav Škárka, Kateřina Klasnová, Karolína Peake)
• KDU-ČSL spolu s EDS (Jana Hybášková)

Jak je z mého článku patrné, váhám mezi Věcmi veřejnými, TOP09 a nakonec i EDS. Přeji dobrou volbu ve volbách!


K článku je 1027 komentářů.
Já to nechám na mladejch, ti mají... Alfons
Odp: Já to nechám na mladejch, ti mají... TomasP
Odp2: Já to nechám na mladejch, ti mají... Alfons
Odp3: Já to nechám na mladejch, ti mají... Lipovan
Odp4: Já to nechám na mladejch, ti mají... Alfons
Odp5: Já to nechám na mladejch, ti mají... Lipovan
Odp6: Já to nechám na mladejch, ti mají... Alfons
Odp4: Já to nechám na mladejch, ti mají... tlapka
Odp5: Já to nechám na mladejch, ti mají... Alfons
Odp6: Já to nechám na mladejch, ti mají... :-)
Odp6: Já to nechám na mladejch, ti mají... tlapka
Odp5: Já to nechám na mladejch, ti mají... Juras
Odp6: Já to nechám na mladejch, ti mají... tlapka
Odp5: Já to nechám na mladejch, ti mají... vlasta
Tak to tedy nesouhlasím:-) TomasP
Odp: Tak to tedy nesouhlasím:-) Juras
Odp: Tak to tedy nesouhlasím:-) iva
Odp: Tak to tedy nesouhlasím:-) Postppouri
Odp: Tak to tedy nesouhlasím:-) PavelJ
Ten premiér evropské úrovně, to by měl... Juras
Odp: Ten premiér evropské úrovně, to by měl... ivan
Odp2: Ten premiér evropské úrovně, to by měl... Alfons
Odp3: Ten premiér evropské úrovně, to by měl... Juras
Odp4: Ten premiér evropské úrovně, to by měl... ivan
Odp2: Ten premiér evropské úrovně, to by měl... ivana Kozárová
Dotaz Lipovan
Odp: Dotaz Alfons
Odp: Dotaz iva
Odp2: Dotaz Juras
Odp: Dotaz Jimmy
Odp2: Dotaz iva
Odp3: Dotaz iva
názor a volby Rara
Odp: názor a volby Alfons
Odp: názor a volby ufonek
Odp: názor a volby Lipovan
Odp2: názor a volby ufonek
Odp3: názor a volby Lipovan
Odp4: názor a volby ufonek
Odp5: názor a volby ivan
Odp6: názor a volby Juras
Odp7: názor a volby ivan
Odp5: názor a volby tlapka
:-D Proto zrušili socialisti mítinky... Juras
Odp: :-D Proto zrušili socialisti mítinky... ufonek
Odp2: :-D Proto zrušili socialisti mítinky... Juras
NA TOM NĚCO JE! evarici
Odp: NA TOM NĚCO JE! Juras
Odp: NA TOM NĚCO JE! ivan
Odp: NA TOM NĚCO JE! ivan
Odp: NA TOM NĚCO JE! Lipovan
Odp: NA TOM NĚCO JE! iva
Odp2: NA TOM NĚCO JE! Alfons
Odp3: NA TOM NĚCO JE! iva
Odp3: NA TOM NĚCO JE! tlapka
Odp4: NA TOM NĚCO JE! Lipovan
Odp4: NA TOM NĚCO JE! :-)
Odp5: NA TOM NĚCO JE! tlapka
Odp6: NA TOM NĚCO JE! vlasta
Odp7: NA TOM NĚCO JE! tlapka
Odp8: NA TOM NĚCO JE! Vlastimil Čech
Odp9: NA TOM NĚCO JE! TomasP
Odp10: NA TOM NĚCO JE! Juras
Odp11: NA TOM NĚCO JE! TomasP
Odp12: NA TOM NĚCO JE! Juras
Odp13: NA TOM NĚCO JE! TomasP
Odp13: NA TOM NĚCO JE! ivan
Odp12: NA TOM NĚCO JE! Juras
Odp11: NA TOM NĚCO JE! TomasP
Prudce vpřed!!! Alfons
Odp: Prudce vpřed!!! ivan
Odp: Prudce vpřed!!! iva
Odp2: Prudce vpřed!!! Alfons
Nerozumím tomu Lipovan
Odp: Nerozumím tomu tlapka
Odp: Nerozumím tomu iva
Odp2: Nerozumím tomu iva
Odp3: Nerozumím tomu tlapka
Odp4: Nerozumím tomu iva
Odp4: Nerozumím tomu vlasta
Odp5: Nerozumím tomu TomasP
Odp: Nerozumím tomu santiago
Odp2: Nerozumím tomu TomasP
Odp2: Nerozumím tomu ufonek
Odp3: Nerozumím tomu ufonek
Odp3: Nerozumím tomu TomasP
Odp4: Nerozumím tomu :-)
Odp5: Nerozumím tomu tlapka
Odp6: Nerozumím tomu TomasP
Odp3: Nerozumím tomu santiago
Odp4: Nerozumím tomu TomasP
Odp5: Nerozumím tomu santiago
Odp5: Nerozumím tomu tlapka
Odp6: Nerozumím tomu TomasP
Odp7: Nerozumím tomu tlapka
Odp8: Nerozumím tomu TomasP
Odp9: Nerozumím tomu tlapka
Odp9: Nerozumím tomu zvoník
Tony a VOLBY Tony
Odp: Tony a VOLBY :-)
Odp2: Tony a VOLBY Juras
Odp3: Tony a VOLBY ivan
Odp2: Tony a VOLBY Tony
Odp3: Tony a VOLBY iva
Odp3: Tony a VOLBY tlapka
Odp4: Tony a VOLBY Alfons
Odp5: Tony a VOLBY tlapka
Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY Neuvedeno
Odp: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY Alfons
Odp2: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY tlapka
Odp: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY ufonek
Odp2: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY Juras
Odp: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY Tony
Odp: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY Juras
Odp2: Odp2. Odp.1.: Tony a VOLBY tlapka
Hlavní je nevolit současné poslance... Milan
obávám se ,že bez revoluce to nepůjde ufonek
Odp: obávám se ,že bez revoluce to nepůjde vlasta
Odp2: obávám se ,že bez revoluce to nepůjde TomasP
Odp3: obávám se ,že bez revoluce to nepůjde vlasta
Odp4: obávám se ,že bez revoluce to nepůjde TomasP
Odp5: obávám se ,že bez revoluce to nepůjde vlasta
Odp: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp2: Hlavní je nevolit současné poslance... tlapka
Odp2: Hlavní je nevolit současné poslance... Juras
Odp3: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp4: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp5: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp6: Hlavní je nevolit současné poslance... iva
Odp7: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp8: Hlavní je nevolit současné poslance... iva
Odp8: Hlavní je nevolit současné poslance... iva
Odp9: Hlavní je nevolit současné poslance... iva
Odp6: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp7: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp8: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp9: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp10: Hlavní je nevolit současné poslance... tlapka
Odp11: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp7: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp8: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp8: Hlavní je nevolit současné poslance... Lipovan
Odp9: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp10: Hlavní je nevolit současné poslance... Lipovan
Odp10: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp11: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp12: Hlavní je nevolit současné poslance... Lipovan
Odp13: Hlavní je nevolit současné poslance... werterber
Odp13: Hlavní je nevolit současné poslance... iva
Odp14: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp12: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp13: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp14: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Odp15: Hlavní je nevolit současné poslance... iva
Odp15: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp16: Hlavní je nevolit současné poslance... Tony
Já mám jasno.. TomasP
Odp: Já mám jasno.. Vlastimil Čech
Odp2: Já mám jasno.. Tony
Odp2: Já mám jasno.. Juras
Odp3: Já mám jasno.. tlapka
Odp2: Já mám jasno.. Juras
Odp4: Já mám jasno.. Vlastimil Čech
Odp3: Já mám jasno.. Vlastimil Čech
Odp5: Já mám jasno.. Juras
Odp3: Já mám jasno.. Vlastimil Čech
Odp4: Já mám jasno.. vlasta
Odp4: Já mám jasno.. Juras
Odp4: Já mám jasno.. Juras
Odp5: Já mám jasno.. Lipovan
Odp5: Já mám jasno.. ivan
Odp6: Já mám jasno.. werterber
Odp6: Já mám jasno.. ufonek
Odp6: Já mám jasno.. Juras
Odp6: Já mám jasno.. TomasP
Odp14: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp15: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp16: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp17: Hlavní je nevolit současné poslance... ufonek
Odp18: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp19: Hlavní je nevolit současné poslance... Juras
Odp20: Hlavní je nevolit současné poslance... Juras
Odp21: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp22: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp23: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp24: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp25: Hlavní je nevolit současné poslance... ivan
Odp26: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp27: Hlavní je nevolit současné poslance... Juras
Odp28: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
Odp17: Hlavní je nevolit současné poslance... TomasP
volby prozaik
Odp: volby Alfons
Až se ucho utrhne Alfons
Odp: Až se ucho utrhne tlapka
VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! TomasP
Odp: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! tlapka
Odp2: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! TomasP
Odp3: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! tlapka
Odp4: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! TomasP
Odp5: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! tlapka
Odp6: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! TomasP
Odp7: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! tlapka
Odp8: VYMĚŇTE UŽ KONEČNĚPOLITIKY!! TomasP
VOLÍTE VELKÉ STRANY, VOLÍTE NUTNĚ I KORUPCI!!! TomasP
werterber werterber
Odp: werterber TomasP
Odp2: werterber werterber
Odp3: werterber ufonek
Odp4: werterber ivan
Odp5: werterber ufonek
Odp6: werterber tlapka
Odp7: werterber TomasP
Odp8: werterber tlapka
Odp9: werterber TomasP
Odp3: werterber TomasP
Odp4: werterber iva
Odp5: werterber TomasP
Odp6: werterber Tony
Odp7: werterber TomasP
Odp8: werterber Tony
Odp9: werterber TomasP
Odp10: werterber Tony
Odp11: werterber TomasP
Odp12: werterber Tony
Odp13: werterber TomasP
Odp14: werterber Tony
Odp15: werterber TomasP
Odp12: werterber Juras
Odp13: werterber TomasP
Řecko a Řekové ööö
Odp11: werterber TomasP
Odp12: werterber Tony
Odp13: werterber TomasP
Odp14: werterber tlapka
Odp15: werterber TomasP
Odp16: werterber tlapka
Odp10: werterber ivan
Odp11: werterber TomasP
Odp12: werterber TomasP
Odp13: werterber ivan
Odp8: werterber :-)
Odp9: werterber TomasP
Odp10: werterber tlapka
Odp11: werterber tlapka
Odp12: werterber TomasP
Odp13: werterber tlapka
Odp14: werterber TomasP
Odp14: werterber TomasP
Odp15: werterber tlapka
V Řecku je v zimě delší den a vlídné... ivan
Řecko je zlatá loď, za děvčaty třam choď werterber
Můžeme jim to zapomenout?:))) TomasP
Odp: Můžeme jim to zapomenout?:))) Tony
Odp2: Můžeme jim to zapomenout?:))) Juras
Odp3: Můžeme jim to zapomenout?:))) Tony
Odp3: Můžeme jim to zapomenout?:))) tlapka
HAHA?? TomasP
Odp: HAHA?? Tony
Odp2: HAHA?? TomasP
Odp3: HAHA?? Tony
Odp4: HAHA?? TomasP
Odp5: HAHA?? Tony
Odp6: HAHA?? TomasP
Odp7: HAHA?? Tony
Odp3: HAHA?? Juras
Odp4: HAHA?? Tony
Odp5: HAHA?? Tony
Odp5: HAHA?? Juras
Odp6: HAHA?? Tony
Odp7: HAHA?? TomasP
Odp8: HAHA?? Tony
Odp9: HAHA?? TomasP
Odp8: HAHA?? tlapka
Odp9: HAHA?? Tony
Odp10: HAHA?? TomasP
Odp11: HAHA?? Tony
Odp12: HAHA?? TomasP
Odp13: HAHA?? Tony
Odp14: HAHA?? TomasP
Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp2: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp3: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp4: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp5: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp6: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp7: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp6: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp7: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp8: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp9: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp10: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp11: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp12: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp15: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp16: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp17: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp16: Chci se doží dne kdy toto nebude v... werterber
Odp17: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp16: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp17: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp12: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp15: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp12: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Juras
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Juras
Odp15: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp16: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Juras
Odp7: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Juras
Odp8: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp9: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp3: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Juras
Odp4: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp5: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp5: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Juras
Odp4: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp5: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp6: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp7: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp8: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp9: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp10: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp11: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp12: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... tlapka
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Vilfredo na vážkách santiago
Odp: Vilfredo na vážkách TomasP
Odp11: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Tony
Odp12: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp12: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Lipovan
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp13: Chci se doží dne kdy toto nebude v... ivan
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... TomasP
Odp15: Chci se doží dne kdy toto nebude v... ivan
Odp14: Chci se doží dne kdy toto nebude v... Lipovan
Tomášovi :-)
Odp: Tomášovi tlapka
Odp2: Tomášovi TomasP
Odp3: Tomášovi :-)
Odp3: Tomášovi tlapka
Odp4: Tomášovi TomasP
Odp2: Tomášovi :-)
Odp3: Tomášovi tlapka
Odp: Tomášovi TomasP
Odp2: Tomášovi Tony
Odp3: Tomášovi TomasP
Odp4: Tomášovi tlapka
Odp5: Tomášovi TomasP
Odp6: Tomášovi tlapka
Odp6: Tomášovi :-)
Odp2: Tomášovi :-)
Odp3: Tomášovi TomasP
Odp4: Tomášovi :-)
Odp5: Tomášovi TomasP
Odp6: Tomášovi Tony
Odp7: Tomášovi :-)
Odp8: Tomášovi tlapka
Odp7: Tomášovi TomasP
Odp8: Tomášovi tlapka
Odp6: Tomášovi :-)
Odp7: Tomášovi TomasP
Odp2.Odp.1: Tomášovi Neuvedeno
Odp: Odp2.Odp.1: Tomášovi TomasP
Odp2: Odp2.Odp.1: Tomášovi tlapka
Odp3: Odp2.Odp.1: Tomášovi TomasP
Odp: Odp2.Odp.1:Odp.1. Tomášovi Neuvedeno
Odp2: Odp2.Odp.1:Odp.1. Tomášovi :-)
Odp2: Odp2.Odp.1:Odp.1. Tomášovi tlapka
Odp3: Odp2.Odp.1:Odp.1. Tomášovi TomasP
Odp3: Odp2.Odp.1:Odp.1. Tomášovi :-)
Odp2: Odp2.Odp.1:Odp.1. Tomášovi TomasP
Tony Tony
Odp: Tony TomasP
Odp: Tony TomasP
Motorkáři Lipovan
Odp: Motorkáři TomasP
Odp2: Motorkáři Juras
Miloš Zeman TomasP
Odp: Miloš Zeman ufonek
Odp2: Miloš Zeman TomasP
Odp3: Miloš Zeman ufonek
Odp4: Miloš Zeman TomasP
Odp: Miloš Zeman Juras
Odp2: Miloš Zeman iva
Proč jsem nazval Klause Tuneldědkem Vlastimil Čech
Odp: Proč jsem nazval Klause Tuneldědkem vlasta
Budu volit SSO, čtěte eso ;-). Jsem si... ivan
Odp: Budu volit SSO, čtěte eso ;-). Jsem si... TomasP
Odp2: Budu volit SSO, čtěte eso ;-). Jsem si... ivan
Odp3: Budu volit SSO, čtěte eso ;-). Jsem si... TomasP
Odp4: Budu volit SSO, čtěte eso ;-). Jsem si... ufonek
Odp5: Budu volit SSO, čtěte eso ;-). Jsem si... tlapka
pro TomasP: - okázalé poukazování na... Q
Odp: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp2: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Lipovan
Odp3: pro TomasP: - okázalé poukazování na... tlapka
Tlapko, jen a jen zrní a možná hrst rýže ;-()
Odp3: pro TomasP: - okázalé poukazování na... santiago
Odp2: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Q
Odp3: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp4: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Q
Odp5: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp5: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp6: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp7: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Neuvedeno
Koniáš měl pravdu santiago
Odp8: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp9: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Neuvedeno
Odp10: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp11: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp12: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp13: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp14: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp15: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp16: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp13: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp14: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp11: pro TomasP: - okázalé poukazování na... santiago
Odp12: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp13: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp13: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Jimmy
Odp14: pro TomasP: - okázalé poukazování na... ivan
Odp9: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Neuvedeno
Odp10: pro TomasP: - okázalé poukazování na... TomasP
Odp10: pro TomasP: - okázalé poukazování na... santiago
Odp3: pro TomasP: - okázalé poukazování na... Juras
Oktanové číslo je detonační číslo které... ivan
Odp: Oktanové číslo je detonační číslo které... ivan
Odp: Oktanové číslo je detonační číslo které... ivan
Tony Tony
Odp: Tony santiago
Odp2: Tony Juras
Odp3: Tony santiago
Odp4: Tony TomasP
Odp5: Tony santiago
Odp6: Tony TomasP
Odp7: Tony santiago
Odp8: Tony TomasP
Odp9: Tony santiago
Odp10: Tony TomasP
Odp4: Tony iva
Odp5: Tony tlapka
Odp6: Tony Tony
Odp6: Tony TomasP
Tomáši, :-)
Odp: Tomáši, TomasP
Odp2: Tomáši, ufonek
Odp3: Tomáši, tlapka
Odp2: Tomáši, :-)
Odp3: Tomáši, TomasP
Odp4: Tomáši, ivan
Odp5: Tomáši, TomasP
Odp6: Tomáši, ivan
Odp7: Tomáši, TomasP
Odp7: Tomáši, TomasP
Odp5: Tomáši, TomasP
Odp4: Tomáši, ööö
Odp3: Tomáši, Juras
Odp4: Tomáši, Juras
Odp4: Tomáši, tlapka
Odp5: Tomáši, Juras
Odp6: Tomáši, tlapka
Odp7: Tony tlapka
Odp8: Tony TomasP
Odp5: Tony Juras
Odp6: Tony TomasP
Odp2: Tony Tony
Odp3: Tony santiago
Odp4: Tony TomasP
Odp4: Tony Tony
Odp5: Tony iva
Odp6: Tony Tony
Odp7: Tony Juras
Odp8: Tony Tony
Odp9: Tony iva
Odp9: Tony TomasP
Odp10: Tony zvoník
Odp11: Tony TomasP
Odp12: Tony zvoník
Odp11: Tony TomasP
Tomas P ufonek
Odp: Tomas P TomasP
Odp: Tomas P tlapka
Odp2: Tomas P Juras
Odp3: Tomas P tlapka
Odp8: Tony TomasP
Odp9: Tony Juras
Odp10: Tony TomasP
Odp11: Tony tlapka
Odp12: Tony Ufonek
Odp13: Tony zvoník
Odp9: Tony Juras
Odp10: Tony TomasP
Odp10: Tony tlapka
Odp7: Tony TomasP
Odp8: Tony Tony
Odp9: Tony TomasP
Odp10: Tony Tony
Odp11: Tony TomasP
Odp12: Tony Juras
Odp13: Tony TomasP
Odp12: Tony Tony
Odp13: Tony tlapka
Odp14: Tony Tony
Odp15: Tony Tony
Odp16: Tony tlapka
Odp11: Tony Juras
Odp12: Tony TomasP
Odp9: Tony ivan
Odp9: Tony ööö
Odp5: Tony TomasP
Odp6: Tony Tony
Odp7: Tony iva
Odp7: Tony tlapka
Odp8: Tony TomasP
Odp9: Tony tlapka
Odp7: Tony TomasP
Odp: Tony santiago
Odp2: Tony santiago
Odp10.: Tony Neuvedeno
Odp: Odp10.: Tony TomasP
Odp2: Odp10.: Tony Neuvedeno
Odp3: Odp10.: Tony TomasP
Odp2: Odp10.: Tony Tony
Odp: Odp10.: Tony Hrad
Odp2: Odp10.: Tony tlapka
!!! VÝZVA ADMINOVI !!! ;-()
Odp: !!! VÝZVA ADMINOVI !!! TomasP
Odp2: !!! VÝZVA ADMINOVI !!! ;-()
Odp: !!! VÝZVA ADMINOVI !!! tlapka
Odp3: Odp10.Odp.1: Tony Neuvedeno
Odp4: Odp10.Odp.1: Tony TomasP
Milý rozmilý. Nebo lépe, milí rozmilí... Hrad
Odp: Milý rozmilý. Nebo lépe, milí rozmilí... TomasP
Odp2: Milý rozmilý. Nebo lépe, milí rozmilí... Hrad
Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... merlinn
Odp: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... TomasP
Odp2: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... merlinn
Odp3: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... ufonek
Odp4: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... merlinn
Odp5: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... Juras
Odp5: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... Juras
Odp6: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... iva
Odp7: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... Juras
Odp8: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... iva
Odp9: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... Vlastimil Čech
Odp8: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... iva
Odp9: Kdyby to šlo, volil bych kombinaci SZ a... Hrad
Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... ufonek
Odp: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... iva
Odp: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... Lipovan
Odp2: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... iva
Odp2: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... ufonek
Odp3: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... Jimmy
Odp4: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... Lipovan
Odp5: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... iva
Odp6: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... Juras
Odp7: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... Lipovan
Odp5: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... Juras
Odp6: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... ufonek
Odp6: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... iva
Odp7: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... TomasP
Odp6: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... TomasP
Odp7: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... ivan
Odp8: Bilderberg zvítězil . Nyní začíná boj o... iva
Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... ivan
Odp: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... Juras
Odp2: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... TomasP
Odp3: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... Juras
Odp2: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... Lipovan
Odp3: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... Juras
Odp2: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... ivan
Odp3: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... iva
Odp4: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... Juras
Odp5: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... TomasP
Odp5: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... iva
Odp: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... iva
Odp2: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... TomasP
Odp3: Volby 2010 ? Spokojenost, uvidíme... iva
Jak já to vnímám? TomasP
Odp: Jak já to vnímám? ufonek
Odp2: Jak já to vnímám? iva
Odp2: Jak já to vnímám? TomasP
Odp3: Jak já to vnímám? ufonek
Odp: Jak já to vnímám? Jimmy
Odp2: Jak já to vnímám? ufonek
Odp3: Jak já to vnímám? Tony
Odp4: Jak já to vnímám? Jimmy
Odp4: Jak já to vnímám? ufonek
Odp4: Jak já to vnímám? TomasP
Odp5: Jak já to vnímám? ufonek
Odp6: Jak já to vnímám? TomasP
Odp7: Jak já to vnímám? ufonek
Odp8: Jak já to vnímám? TomasP
Odp9: Jak já to vnímám? ufonek
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp11: Jak já to vnímám? ufonek
Odp12: Jak já to vnímám? iva
Odp12: Jak já to vnímám? TomasP
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp5: Jak já to vnímám? ööö
Odp6: Jak já to vnímám? TomasP
Odp6: Jak já to vnímám? tlapka
Odp2: Jak já to vnímám? TomasP
Odp3: Jak já to vnímám? ufonek
Odp4: Jak já to vnímám? ivan
Odp5: Jak já to vnímám? TomasP
Odp6: Jak já to vnímám? ivan
Odp7: Jak já to vnímám? TomasP
Odp6: Jak já to vnímám? ;-()
Odp7: Jak já to vnímám? ivan
Odp8: Jak já to vnímám? iva
Odp7: Jak já to vnímám? Juras
Odp8: Jak já to vnímám? iva
Odp9: Jak já to vnímám? Juras
Odp10: Jak já to vnímám? ufonek
Odp11: Jak já to vnímám? iva
Odp12: Jak já to vnímám? Juras
Odp13: Jak já to vnímám? iva
Odp14: Jak já to vnímám? TomasP
Odp15: Jak já to vnímám? ;-()
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp11: Jak já to vnímám? Juras
Odp12: Jak já to vnímám? TomasP
Odp13: Jak já to vnímám? Juras
Odp14: Jak já to vnímám? TomasP
Odp15: Jak já to vnímám? Juras
Odp16: Jak já to vnímám? TomasP
Odp17: Jak já to vnímám? Juras
Odp18: Jak já to vnímám? TomasP
Odp19: Jak já to vnímám? Juras
Odp20: Jak já to vnímám? TomasP
Odp21: Jak já to vnímám? Juras
Odp22: Jak já to vnímám? TomasP
Odp23: Jak já to vnímám? Juras
Odp24: Jak já to vnímám? TomasP
Odp25: Jak já to vnímám? Juras
Odp26: Jak já to vnímám? TomasP
Odp8: Jak já to vnímám? zvoník
Odp9: Jak já to vnímám? tlapka
Odp9: Jak já to vnímám? ;-()
Odp10: Jak já to vnímám? Juras
Odp11: Jak já to vnímám? TomasP
Odp9: Jak já to vnímám? Juras
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp6: Jak já to vnímám? tlapka
Odp7: Jak já to vnímám? TomasP
Odp8: Jak já to vnímám? tlapka
Odp9: Jak já to vnímám? TomasP
Odp10: Jak já to vnímám? tlapka
Odp11: Jak já to vnímám? TomasP
Odp12: Jak já to vnímám? tlapka
Odp7: Jak já to vnímám? Juras
Odp8: Jak já to vnímám? iva
Odp9: Jak já to vnímám? TomasP
Odp9: Jak já to vnímám? ivan
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp10: Jak já to vnímám? iva
Odp8: Jak já to vnímám? tlapka
Odp9: Jak já to vnímám? Juras
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp11: Jak já to vnímám? Juras
Odp12: Jak já to vnímám? TomasP
Odp11: Jak já to vnímám? ufonek
Odp12: Jak já to vnímám? Juras
Odp4: Jak já to vnímám? TomasP
Odp5: Jak já to vnímám? tlapka
Odp6: Jak já to vnímám? TomasP
Odp7: Jak já to vnímám? tlapka
Odp8: Jak já to vnímám? TomasP
Odp9: Jak já to vnímám? ivan
Odp10: Jak já to vnímám? TomasP
Odp11: Jak já to vnímám? Juras
Odp12: Jak já to vnímám? tlapka
Odp13: Jak já to vnímám? Juras
Odp14: Jak já to vnímám? tlapka
Odp12: Jak já to vnímám? TomasP
Odp13: Jak já to vnímám? Ufonek
Odp14: Jak já to vnímám? TomasP
Odp15: Jak já to vnímám? Ufonek
Odp16: Jak já to vnímám? TomasP
Odp13: Jak já to vnímám? Jimmy
a cena našeho státního pokladu v podobě prodaného zlata *
Odp: a cena našeho státního pokladu v podobě prodaného zlata Jimmy
souhlasím TomasP
Odp: a cena našeho státního pokladu v podobě prodaného zlata TomasP
Odp14: Jak já to vnímám? TomasP
Příklad absurdní situace zvoník
Odp: Příklad absurdní situace tlapka
Odp2: Příklad absurdní situace Tony
Odp3: Příklad absurdní situace TomasP
Odp4: Příklad absurdní situace Tony
Odp5: Příklad absurdní situace Juras
Odp6: Příklad absurdní situace TomasP
Odp: Příklad absurdní situace ;-()
Odp2: Příklad absurdní situace tlapka
Odp2: Příklad absurdní situace ivan
jak to vidím já ufonek
Odp3: Příklad absurdní situace ööö
Odp2: Příklad absurdní situace TomasP
Velmi hezké reakce! zvoník
Odp: Velmi hezké reakce! ufonek
Odp2: Velmi hezké reakce! ufonek
Odp3: Velmi hezké reakce! zvoník
Tomáši, nějak se ;-()
Odp: Tomáši, nějak se Juras
Odp2: Tomáši, nějak se ivan
Odp3: Tomáši, nějak se ööö
Odp4: Tomáši, nějak se ivan
Odp4: Tomáši, nějak se tlapka
Odp5: Tomáši, nějak se Juras
Odp6: Tomáši, nějak se tlapka
Halo, halo, at mám peněz milion. :-) werterber
Odp: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) ivan
Odp: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) TomasP
Odp: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) iva
Odp2: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) tlapka
Odp2: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) werterber
Odp3: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) tlapka
Odp4: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) Juras
Odp5: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) ööö
Odp6: Halo, halo, at mám peněz milion. :-) tlapka
Lidé věří v Boha, protože nedokážou... ivan
Odp: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... ivan
Odp2: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... TomasP
Odp3: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... ööö
Odp3: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... tlapka
Odp4: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... tlapka
Odp4: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... Juras
Odp4: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... Juras
Odp5: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... Tlapka
Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... Neuvedeno
Odp: Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... TomasP
Odp2: Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... TomasP
Odp2: Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... Neuvedeno
Odp3: Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... TomasP
Odp4: Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... Neuvedeno
Odp5: Odp2.Odp.1.: Lidé věří v Boha, protože nedokážou... TomasP
Volit do parlamentu Alfons
Odp: Volit do parlamentu ööö
Odp2: Volit do parlamentu Alfons
Senioři děkují mladým !!! Alfons
Elitářství = tunelářství. ööö
Odp: Elitářství = tunelářství. Alfons
Odp2: Elitářství = tunelářství. ööö
Odp3: Elitářství = tunelářství. Alfons
Odp4: Elitářství = tunelářství. Tlapka
Odp2: Elitářství = tunelářství. tlapka
Odp3: Elitářství = tunelářství. Alfons
Odp4: Elitářství = tunelářství. Tlapka
Odp5: Elitářství = tunelářství. Alfons
Odp6: Elitářství = tunelářství. Tlapka
Odp7: Elitářství = tunelářství. Alfons
Odp8: Elitářství = tunelářství. Tlapka
Staňte se Véčkaři !! Alfons
Odp: Staňte se Véčkaři !! Tony
Odp: Staňte se Véčkaři !! TomasP
Odp2: Staňte se Véčkaři !! Alfons
Odp3: Staňte se Véčkaři !! TomasP
Odp4: Staňte se Véčkaři !! Tlapka
Odp4: Staňte se Véčkaři !! Alfons
VV Ufonek
Odp: VV werterber
Odp2: VV Alfons
Odp3: VV Juras
Odp4: VV Alfons
Odp3: VV ivan
Odp4: VV Alfons
Odp5: VV ivan
Odp6: VV Alfons
Odp7: VV Alfons
Odp8: VV ivan
Odp9: VV Neuvedeno
Odp10: VV ivan
Kumulace bohatství do rukou jednotlivců Alfons
Odp: Kumulace bohatství do rukou jednotlivců ivan
Odp6: VV zvoník
Odp7: VV Alfons
Odp8: VV zvoník
Odp9: VV Vlastimil Čech
Odp10: VV Alfons
Odp9: VV "
Odp10: VV Alfons
Odp11: VV ivan
Odp12: VV Alfons
Odp13: VV ivan
Odp14: VV Alfons
Odp15: VV ivan
Odp16: VV Alfons
Odp17: VV ivan
Odp18: VV zvoník
Odp19: VV Alfons
Odp20: VV Juras
Odp21: VV zvoník
Odp22: VV Alfons
Banány byly, já si to pamatuji. "
Odp: Banány byly, já si to pamatuji. ivan
Odp2: Banány byly, já si to pamatuji. Alfons
Odp3: Banány byly, já si to pamatuji. ivan
Odp3: Banány byly, já si to pamatuji. ivan
Odp4: Banány byly, já si to pamatuji. Tlapka
Odp3: Banány byly, já si to pamatuji. Tlapka
Odp4: Banány byly, já si to pamatuji. zvoník
Odp5: Banány byly, já si to pamatuji. Tlapka
Odp3: Banány byly, já si to pamatuji. zvoník
Odp9: VV Alfons
Odp10: VV Tlapka
Odp11: VV Alfons
Odp10: VV ivan
Odp11: VV iva
Odp11: VV Alfons
výsledky voleb Vlastimil Čech
Odp: výsledky voleb Alfons
Odp: výsledky voleb *
Už je dávno po volbách Věnujte... tlapka
Odp: Už je dávno po volbách Věnujte... Ufonek
Odp2: Už je dávno po volbách Věnujte... *
Zrcadlo společnosti.. TomasP
Odp: Zrcadlo společnosti.. TomasP
Odp: Zrcadlo společnosti.. Alfons
Odp2: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp2: Zrcadlo společnosti.. TomasP
Odp3: Zrcadlo společnosti.. Alfons
Odp4: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp5: Zrcadlo společnosti.. TomasP
Odp6: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp7: Zrcadlo společnosti.. TomasP
Odp8: Zrcadlo společnosti.. Ufonek
Odp9: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp10: Zrcadlo společnosti.. TomasP
Odp11: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp9: Zrcadlo společnosti.. Alfons
Odp10: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp11: Zrcadlo společnosti.. Alfons
Odp12: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp13: Zrcadlo společnosti.. Alfons
Odp14: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp15: Zrcadlo společnosti.. zvoník
Odp11: Zrcadlo společnosti.. :
Odp12: Zrcadlo společnosti.. tlapka
Odp10: Zrcadlo společnosti.. ivan
Odp11: Zrcadlo společnosti.. ivan
Odp9: Zrcadlo společnosti.. Neuvedeno
Odp4: Zrcadlo společnosti.. :
Odp5: Zrcadlo společnosti.. Juras
REPUBLICE VÍCE PRÁCE :
Odp: REPUBLICE VÍCE PRÁCE Alfons
Odp2: REPUBLICE VÍCE PRÁCE Alfons
Odp3: REPUBLICE VÍCE PRÁCE Juras
Kuřátka pípají-šahá se jim ma zobáček Alfons
Odp: Kuřátka pípají-šahá se jim ma zobáček tlapka
Odp2: Kuřátka pípají-šahá se jim ma zobáček Alfons
Odp3: Kuřátka pípají-šahá se jim ma zobáček werterber
Pípání postižených studentů Alfons
Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp: Socializmus ne! Nic zadarmo! Comedian
Odp2: Socializmus ne! Nic zadarmo! ivan
Odp2: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp3: Socializmus ne! Nic zadarmo! tlapka
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě :
Odp: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě Lipovan
Odp2: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě :
Odp3: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě tlapka
Odp3: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě Lipovan
Odp4: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě ivan
Odp5: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě Lipovan
Odp4: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě tlapka
Odp3: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě zvoník
Odp4: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě Juras
Odp: Trvalý pracovní poměr je umožněn pouze elitě tlapka
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! Comedian
Nejen škola, :
Odp: Nejen škola, Comedian
Odp: Nejen škola, tlapka
Odp2: Nejen škola, Alfons
Odp3: Socializmus ne! Nic zadarmo! Comedian
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! tlapka
Odp3: Socializmus ne! Nic zadarmo! Neuvedeno
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! tlapka
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! ivan
Odp5: Socializmus ne! Nic zadarmo! Neuvedeno
Odp4: Socializmus ne! Nic zadarmo! Neuvedeno
Odp5: Socializmus ne! Nic zadarmo! tlapka
Odp6: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp7: Socializmus ne! Nic zadarmo! tlapka
Odp8: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp8: Socializmus ne! Nic zadarmo! Comedian
Odp9: Socializmus ne! Nic zadarmo! tlapka
Odp10: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp11: Socializmus ne! Nic zadarmo! Juras
Odp9: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp10: Socializmus ne! Nic zadarmo! ivan
Odp11: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp11: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp12: Socializmus ne! Nic zadarmo! iva
Odp13: Socializmus ne! Nic zadarmo! ufonek
Odp14: Socializmus ne! Nic zadarmo! ufonek
Odp15: Socializmus ne! Nic zadarmo! ufonek
Odp15: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp11: Socializmus ne! Nic zadarmo! Comedian
Odp12: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp13: Socializmus ne! Nic zadarmo! ivan
Odp14: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp15: Socializmus ne! Nic zadarmo! Comedian
Odp16: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Odp12: Socializmus ne! Nic zadarmo! zvoník
Odp13: Socializmus ne! Nic zadarmo! Alfons
Ze života politiků Alfons
Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp2: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp3: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp4: Trcvalý pracovní poměr. "
Odp5: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp4: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp5: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp6: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp7: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp8: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp9: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp10: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp11: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Odp12: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp13: Trcvalý pracovní poměr. Tlapka
Doktoři ohrožující zdraví pacientů. "
Odp: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Odp2: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. "
Odp3: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp4: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. °- °
Odp5: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp6: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. °- °
Odp7: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ***
Odp9: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Lipovan
Odp9: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Odp9: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Tlapka
Odp10: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp6: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Lipovan
Odp7: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp7: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. iva
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. iva
Odp9: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp10: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Odp11: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. °- °
Odp11: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Tlapka
Odp12: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. iva
Odp13: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Tlapka
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp9: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Odp5: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Juras
Odp6: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp7: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp6: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Tlapka
Odp4: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp5: Trcvalý pracovní poměr. ivan
Odp6: Trcvalý pracovní poměr. Alfons
Odp6: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Neuvedeno
Odp7: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Tlapka
Odp9: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Alfons
Odp10: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. Tlapka
Odp7: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. *
Odp8: Doktoři ohrožující zdraví pacientů. ivan
Sděluji, že se špinavým pomlouvačem... *
Odp: Sděluji, že se špinavým pomlouvačem... ivan
Mladí se probouzejí Alfons
Odp: Mladí se probouzejí ivan
Odp2: Mladí se probouzejí Alfons
Odp2: Mladí se probouzejí Tlapka
Odp3: Mladí se probouzejí Alfons
Odp4: Mladí se probouzejí Tlapka
Odp5: Mladí se probouzejí Alfons
Odp6: Mladí se probouzejí Tlapka
Demokracie pro Ivana Alfons
Odp: Demokracie pro Ivana Tlapka
Odp2: Demokracie pro Ivana °°
Odp2: Demokracie pro Ivana ivan
Odp3: Demokracie pro Ivana ivan
Odp4: Demokracie pro Ivana Tlapka
Odp2: Demokracie pro Ivana Alfons
Odp3: Demokracie pro Ivana Tlapka
Naše důchodová reforma Alfons
Odp: Naše důchodová reforma Juras
Odp2: Naše důchodová reforma Alfons
Odp3: Naše důchodová reforma Tlapka
Odp4: Naše důchodová reforma Alfons
Ivan = charakterová ostuda vládnoucí podnikatelské třídy °°
Odp: Ivan = charakterová ostuda vládnoucí podnik. třídy Juras
Tak co Romantiku, byl táta MUDr. ORL... ivan
Odp: Tak co Romantiku, byl táta MUDr. ORL... Tlapka
Odp2: Tak co Romantiku, byl táta MUDr. ORL... Alfons
Odp3: Tak co Romantiku, byl táta MUDr. ORL... Tlapka
Pravda a lež, věř čemu chceš. ( - : ) °°
Odp: Pravda a lež, věř čemu chceš. ( - : ) Alfons
Odp2: Pravda a lež, věř čemu chceš. ( - : ) ivan
Odp2: Pravda a lež, věř čemu chceš. ( - : ) Tlapka
Budu škrtat Alfons
Odp: Budu škrtat ˇ
Odp2: Budu škrtat Alfons
Odp3: Budu škrtat ivan
Odp4: Budu škrtat Alfons
Odp5: Budu škrtat ivan
Odp6: Budu škrtat Alfons
Odp7: Budu škrtat Tlapka
Odp8: Budu škrtat Alfons
Odp8: Budu škrtat ivan
Odp9: Budu škrtat iva
Odp10: Budu škrtat Alfons
Kdo je kdo. ˇ
Odp: Kdo je kdo. Lipovan
Odp2: Kdo je kdo. ˇ
Dobrý den, Prosím, omluvte mě rušili... pan Howard
Damokracie se vyvíjí a s ní i způsob... Neuvedeno
Odp: Damokracie se vyvíjí a s ní i způsob... Neuvedeno
Zobrazit všechny komentáře...

Nahoru
O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.