Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku ""NATO? Na co? Na .....!""

Odpovídáte na příspěvek:

Ve skutečnosti je to tak, že se člověk...
Neuvedeno, 20.12.2017 13:07

Ve skutečnosti je to tak, že se člověk musí před tou výpočetní technikou sklonit a musí doufat, že bude fungovat a né předpokládat, že musí fungovat za každou cenu.
Příkladem je dnes letiště v Atlantě v USA, kde elektřina zařídila, že letiště prostě celé dlouhé hodiny nefungovala. Všechno je jen lidský výrobek a lidé jsou chybující. Musí být tedy i toto elektrické zařízení chybující.
Tak já na příklad, když doplňuji www stránky, tak musím skenovat výkresy, které do nich vkládám. Jenže je to tak, že když napíši název nějakého výkresu, tak se mi v adresáři obrázky ve Windows 7 objeví název s doplňkem 001, takže název výkresu není shodný s tím co jsem zadal. A už jsou zde potíže. Když vložím tento naskenovaný výkres do adresáře se souborem Index , tak musím všechny tyto nové výkresy, které jsem vložil přejmenovat a odstranit z nich tu příponu, co si Windows usmyslil tam přidat, tedy to 001 no a při spouštění www stránek mi to doma opravdu funguje.
Jenže, když pak ty výkresy pošlu na doménu včetně nové upraveného souboru Index, tak zjišťuji, že výkresy mají stále příponu 001 a že výkresy na internetu se nezobrazují. Tak zase musím soubor Index znovu upravit tak, aby na výkresech byl název výkresu s koncovkou doplněnou o 001 a přeposlat ho na doménu. No a co nezjistím, že stejně se na internetu výkresy neobjevují. No prostě záhada.
Není nad výpočetní techniku. Jistota tam prostě stoprocentní není a kdo si myslí, že někdy bude je náramně na omylu.
Za takovýchto podmínek, že má fungovat EET, nebo jiné příkazové systémy pro státní správu, jako jsou elektronické recepty. Tak to je nehorázný omyl. Tolik peněz mít lidi nikdy nebudou, aby stále platili nějakého programátora na opravování chyb ve výpočetní technice.
Začínám se bát o jistotu, že nevznikne atomová válka, když opravdu je vše závislé pouze na elektronice.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.