Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku ""NATO? Na co? Na .....!""

Odpovídáte na příspěvek:

No tak už jsem ty některé výkresy v...
Neuvedeno, 6.1.2018 21:57

No tak už jsem ty některé výkresy v mých www stánkách, které nefungovaly zprovoznil, jenže nějak nevím přesně z jakého důvodů. To jsou ty problémy. Záhada tady je. Hlavně, že to dobře dopadlo.
Dokonce včera jsem zase betonoval, protože jsem zjistil, že bude chvilku teplo nad 6 stupňů i v lednu. Jenže teď zase mám problém s vrtačkou. Po dvou povedených dírách v plechu tlustém 1,5 mm najednou se přestala točit. Že by se přehřála? No chladící stále přitékající olej tedy při vrtání nepoužívám, tak nevím. Mám jí ještě v záruce a tak si jí vzali zpět a prý snad do měsíce sdělí co se stalo a jak to s ní bude.
Jenže já bych potřeboval vrtat už teď a to nemůžu.
Budu tedy muset volit náhradní práci. Je jí dost.
Musím řezat nově vzrostlé trnky motorovou pilou, nebo doplnit napojení kanalizace s přístřeškem včetně provedení a zase zaházení výkopu atd. Prostě takové práce, které nejsou pro bagr, ale udělat se musí. Využívám každý druhý den, abych si trochu zasportoval, abych se tím chránil před infarktem.
No a co říci k politice? Máme jít k prezidentským volbám a stále mi není jasné, koho bych měl volit.
Mám o kandidátech velice málo informací, abych si udělal úsudek. Znám jen vlastně dva. Současného prezidenta a Topolánka, bývalého premiéra. No a co ti ostatní. O těch není známo skoro nic. Je to smutné, jak média prakticky neinformují. To se probírají různé nesmysly, na příklad „a co na to Češi“. No není to jediný program, který vlastně by se měl vysílat spíše v rozhlase, než v televizi. Takových zábavných pořadů, které ukrajují z času televizního vysílání je spousta. Prostě televizní programy dnes zhoršily svoji úroveň rapidně. Jsou tam takové ty zábavné, ale co je horší, jsou tam samé detektivky zcela smyšlené na kterých je samé zabíjení a pak holé gangstérky. Programy skutečného objektivního faktu, který by nestranil jen té straně ze západu je skutečně málo.
Co říci na ty rádoby zábavné programy, které nemají nic jiného na starosti, než pomlouvat Rusko.
No podívejme se na to, jak se stále řeší ten problém, jestli Tramp nebyl podporován ve volbách Ruskem.
Měli bychom si vzpomenout na našeho Havla, co dostal peněz ze západu ještě před pádem vlády komunistů u nás. Dokonce mu pak zbylo tolik peněz, že musel koupit ten nejdražší lékařský přístroj, aby se zbytku těch peněz vůbec zbavil. Nebo se podívejme na Walencu v Polsku, ten byl tolik podporován Vatikánem, až kuli tomu jedna banka ovládané Vatikánem zkrachovala.
Nebo se podívejme na hnutí Mejdan na Ukrajině a tamější puč provedený polovojenským seskupením řízeným ...
USA má nejvíce vojenských základen na cizím území v celém světě, tak taková to země tedy zaručeně nemá co vyprávět něco o tom, že je cizí mocnost chtěla ve volbách nějak nabourat.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.