Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Přežít postapo"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Existuje taková hra pro mladistvé...
Jimmy, 5.1.2015 19:42

Už před 18 lety ! existovala velmi populární hra Carmageddon (http://www.stare-hry.cz/hry/zavodni/carmageddon/), kde přímo cílem hry bylo zabíjet všechno co se na ulicích potulovalo, ať už to byli lidi či zvířata. A čím brutálněji, tím více bodů hráč získal. Tedy přímo výcvik masových vrahů za pomoci běžně dostupných prostředků (auta). Jaký to muselo mít děsivý dopad na tehdejší mládež. Člověk by čekal, že od té doby bude cílené zajíždění chodců na denním pořádku, zvláště když na ve hře používanou zbraň (auto) mají tehdejší hráči už alespoň 10-15 let řidičák a ono nic.

Že by to s vlivem her na mládež bylo trochu jinak ? ;-)

PS: Raději ani nezmiňovat tehdejší ohromný hit, který hrál úplně každý DOOM. A přestože motorová pila je volně ke koupi v každém hobby marketu, tak davy lidí běhající s ní po městě a řezající lidi denně nepotkáváme ani dnes ani před těmi 20 lety.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.