Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Přežít postapo"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp3: Existuje taková hra pro mladistvé...
Jimmy, 6.1.2015 15:05

Takže se shodneme na tom, že vliv her na chování lidí nebude zas tak veliký aby bylo nutné hořekovat O tempora o mores!.

Ostatně pokud nějaké dítko nehraje na počítači, tak pro změnu kouká na televizi a tam než dospěje uvidí mrtvol možné i více než v těch hrách včetně názorných ukázek všech možných způsobů jak někoho zabít. Počítaje už Tomem a Jerrym nebo z druhé strany Jen počkej zajíci, kde v realitě by každý druhý gag skončil smrtí či zmrzačením.

Co se týká muslimů, tak ti si vytváří davy bojovníků mnohoženstvím. Pokud na jedné straně máte „harémy“, tak na druhé straně vám musí přebývat spoustu mladých flustrovaných mužů, kteří ke všemu mají zakázáno pít, koukat holky či jejich fotky a vyhlídku na to, že normální prací je šance na změnu mizivá. Co s takovým životem. To pak nápad zemřít v boji a užívat si pak v ráji nevypadá tak špatně.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.