Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "O kavárně"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp15: názor
ivan, 5.1.2016 23:23

Myslím si to co vy, pane Čechu. Ale zdá se, že se když se zmrdi domluvěj a prokáží, v laboratorních podmínkách čistotu exhalací a zjískaj všechny možné certifikace, tak ten kotel nemusí ani topit, protože za zjískané dotace si klidně doma můžou topit elektrikou. Po splnění smluví podmínky třeba třech letech provozu ho můžete prodat jako zánovní takřka nepoužívaný a máte svoje groše zase u sebe doma, nebo ho lze lehce předělat výměnou roštů a podavače ze zásobníku na uhelný nebo pelety. On to totiž uhelný kotel je a byl odjakživa, jenom se lehce upravil na ,, spalovače obilí " právě kvůli certifikacím.

Je to stejná zjebovina jako zateplení baráků, kde ti co mrznou v nezateplených s padající omítkou přispívají těm, co jim státní dotace zhodnotily jejich baráky o nový vzhled a zateplení, tedy i nižší náklady na výtop zatímco sami platí plnou cenu za náklady na topnou sezonu.

Někdo pro někoho postavil za život šest bytů 4+1 první kategorie za zastropovanou mzdu a sám bydlel celý život v suterénu s hajznem na chodbě aby jiný mohl platit symbolické nájemné včetně vytápění, s tím, že uživatel bytu má předkupní nárok na převod do osobního vlastnictví. Pouhým prodejem takového bytu, uživatel vydělal víc než dostal zedník Pepa za celý život kurvení si zdraví těžkou prací na studené stavbě.

Já vím u OKD se to úplně nepovedlo, ale takřka v celé republice ano!

Dotace není nezasloužený zisk, ale přímo přisouzený!

Souhlasíte?

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.