Malé úvahy o problémech kolem nás

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "O kavárně"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp8: názor
ivan, 19.12.2015 7:34

Už vám to nebudu vyvracet, pane Čechu. Nikdy jsem si nemyslel nic o holotě jak je nazýváte, tak mě to neustále nepodsouvejte. Řeč byla o tom, jak zaměstnat nezaměstnané, když nic neumí, ale přesto mají snahu nebo nutnost pracovat, když už je nechce ani pracovní úřad. Jediná možnost jak mu pomoci je udělat onu práci za něj. Prostě mu připravit práci tak, aby ji mohl vůbec vykonávat a mohl se vůbec nějak začlenit, když už byl předtím dlouhou dobu na podpoře. Moje zkušenost je taková, že to je stejně ztráta času, odpracuje si nějakou dobu aby zase získal nárok na podporu a pověsí se na krk státu a dojí ho, tedy nás všechny, dokud to jde. Po vyčerpání nárokových lhůt si jde zase hledat nějakou dočasnou práci aby získal další nárok na podporu a zůstane zase na dávkách. Dobrovolně a rád ! Občas si přivydělá někde bokem.

Někteří chtějí jenom razítko, že se ucházeli o práci, ale ve skutečnosti žádnou nechtějí. Na co si kurvit tělo prací když je venku tak pěkně, že. Skutečný zájem o trvalou práci se snahou se něco naučit a umět má tak jeden z dvaceti. Moje praktická zkušenost. Ti dobří zůstávají i roky .

Já jsem už ukončil činnost pro totální opotřebovanost dlouhodobou těžkou prací. Už sotva lezu. Takže nejstarším zaměstnancem tam je kluk - tesař o něco mladší než já, který tam je od samého začátku, ale už o více než celý rok déle než já sám zakladatel.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.