Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Senioři a čekání na nádražích"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Nu, pamatuju i docela slušné lavice na...
ivan, 16.3.2016 19:39

To, co máte na mysli, pane Čechu, byly (jsou ?) nejspíš odpočívárny a zázemí - sprcha záchod, šatna a vařič pro střídače při dělených směnách řidičů. Městská doprava měla kvůli blbé pracovní době takový nedostatek řidičů, jak tramvají tak autobusů, že podniky nabíraly i ,, béčkaře s dvouletou praxí.

Kdysi měla spousta lidí dřív řidičák na osobák než auto a tak se stávalo, že chodili na výpomoc na So, Ne,- svátky, i řidiči kteří měli za ty dva roky naježděno to co jiný za týden. První tři dny s instruktorem DP. Pak ,, tady to máš a dělej co umíš! Cestující ani netušili, že je veze člověk v narvaném autobusu s dvoutýdenním nájezdem dva roky po autoškole.

Dělená směna byla třeba 4.30 výjezd z garáží do 7hod. pak 4 hodiny volna kdesi na druhém konci města a dojezdit šichu a linku předat střídačovi když bylo komu a mnohdy pozdě odpoledne doma.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.