Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Senioři a čekání na nádražích"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp15: Přání k svátku
ivan, 21.4.2016 8:56

Prostředí určuje chování. Tam kde je čisto a uklizeno se i lidé chovají zcela jinak. Platí to obecně. Sledoval jsem chování lidí na nádražích kde jsem trávil neuvěřitelně zbytečného času po celé roky. Když bylo zameteno a všude čisto, tak si nikdo nedovolil odhodit odpadek a lidé ráčili dojít k odpadkovému koši i přes padesát metrů vyhodit papír od eskyma, nanuka, polárky, kelímek, nebo mastnej papír od bramboráků.

Binec začal povětšinou tak, že někomu ulítly noviny, kelímek nebo igelitový pytlík od limonád v igelitu. (perfektní věc)

Pokud to někdo neuklidil do jednoho dne, tak to byl signál pro ostatní ,, že se může". Maximálně se tak někdo rozhlédl jestli se nikdo nekouká a jeho papír od zmrzliny brambůrků končil na kolejích mezi ostatníma nebo v nějakém nenápadném koutě mezi ostatníma.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.