Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Obezita - smrtící epidemie lidstva?"

Odpovídáte na příspěvek:

Supertlouštíci v TV
*, 23.2.2012 20:48

Včera dávali v TV pořad o supertlouštících v USA, kteří se doslova „UŽRALI“. Vážili před svým koncem až 400,--Kg. Tak mne napadlo, že by ti bohatí supertlouštíci (každý z nich) měli na lékařský předpis dostat na starosti a do vyživovací povinnostin 5 až 15 hladovějících dětí z Afriky nebo z Indie. Fungovalo by to tak, že tlouštík by musel ze svého platit potraviny pro ty hladové děti, samotnému tlouštíkovi by pak už peníze na další „přežírání se“ už nezbývali, a děti v Africe a v Indii by si za jeho peníze mohli koupit jídlo, a proto by hlady nezahynuly.

Podobně by každý náš poslanec, člen senátu nebo státní zaměstnanec, měl dostat přidělený určitý počet nezaměstnaných lidí a bezdomovců, kterým by sám ze svého platu hledal a sponzoroval zaměstnání a ubytování. Pak teprve by vládní úředníci nežili nadarmo a současně by teprve pak snad pochopili, proč vládnou a jak mají vládnout.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.