Malé úvahy o problémech kolem nás

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Alkohol je nebezpečnou drogou"

Odpovídáte na příspěvek:

Nechapu lidi, kteri svadeji neco na...
denver, 17.8.2006 13:06

Nechapu lidi, kteri svadeji neco na neco, kdyz za to mohou predevsim a jedine oni sami svym pristupem. Co je spatneho na alkoholu? Co je spatneho na drogach? Co na cigaretach, co na hazardu. At si kazdej pise svuj zivot podle sebe a dela co chce, ale hlavne - zdravim rozumem. Nekdy dokonce vsechny ty podle vas spatnosti ke zdravemu rozumu spise prispivaji.
Kdyz dejme tomu vypiju deset dvanactek, dorazim se fernetem nebo becherem a jsem schopen lidsky zaplatit a odejit, pak se klidne nakyblovat do auta a bezpecne dojed domu, tam nepozvracet celou koupelnu nebo parapety u okna, nikoho nezmlatit ani nezbuzerovat. Jit se uspat a po probuzeni zaplatit mensi dan, kocovinu. Tak jsem asi alkoholik, kterej musi pod timto opojnym stavem bourat, zabijet, vykrikovat nesmyslnosti, natoz se srozumitelne s nekym domluvit a kdovi co jeste. No hodne bych se autore bal, ze to tak je. Kdo se v necem utapi, ten nema proste silu vule s tim pohnout. Pak uz je mi jedno jestli to resi tak ci onak. Tecka.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.