Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Mládeži nepřístupno"

Odpovídáte na příspěvek:

Mladistvým se citím být, na * kašlu
Deever, 30.11.2006 7:40

Abych pravdu řekl, nezbývá, sneczchu, než s vámi souhlasit. Hvězdička, resp. kometka, je zbytečnost, která tak pouze přispívá k vylepšení sebevědomí dětí, které sledovaly „zakázaný“ pořad.
Technicky vzato mě osobně také ještě osmnáct není, neměl bych tedy podobné sprosté a vulgární filmy sledovat také, ačkoliv mě již zákon nepovažuje za dítě, ale za mladistvého.
Mladistvým se cítím být, na hvězdičky kašlu. Jediný, kdo totiž dodržuje spravedlivé ohvězdičkování je ČT a STV, která navíc podle slovenského zákona překročila běžné hranice alibismu a dodává věkové doporučení (ano, to malé kolečko v rohu nahoře není kvalita programu na stupnici do sta, ale doporučená minimální věková hranice).

Zakázané ovoce dětí se mění - za mého dětství (což je tak osm let zpátky :-) )to byly noční novácké programy, dnes je to třeba zoofilní porno na internetu. Časy se mění. A my s tím nic nenaděláme.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.