Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Deprese zítřka"

Odpovídáte na příspěvek:

K hlavnímu článku
Neuvedeno, 12.10.2010 21:29

Dnes jsem si přečetl hlavní článek a musím konstatovat, že ten boj o přežití člověk pochopí až na stáří. V noci se člověk probudí a bolí ho celé tělo, když jde na záchod. Ráno tím, jak se začne namáhat, tak překonává všechny ty bolesti, až začne fungovat ten adrenalín a najednou Vás přestane všechno bolet a cítíte se jako mladík. Jdete tedy pracovat. Dnes jsem na příklad armoval a rádloval a betonoval betonový sloupek do uliční řady na pozemku, kde jsem budoval ten přístřešek pro ovce a koně, jako náhradu za vyzděné cihelné pilířky. Vychází to mnohem levněji. Vyrobil jsem si formu, takže jí vždy jen smontuji a mohu armovat.
Po obědě konečně už uschla rosa a tak jsem začal sušit seno. Následně jsem dobetonoval sloupek. Vlak motoráček jsem stihnul a odjel v 18.30 do mého bydliště.
Zlobí mi to revma a tak si člověk musí brát na to Anopirin a na srdce Torvacard. Prostě to v sedmdesáti letech není jednoduché, jsem pět let po srdečním infartu. Občas člověka píchne v hlavě s toho revmatizmu a tak si člověk říká, že už to má za pár. Jenže snů má ještě na dvěstě let. Pořád si plánuji, co bych ještě chtěl udělat. Zítra mám odpočinkový den, protože náš nejmladší vnouček Honzík přichází už po obědě k nám. Jsou mu 4 roky a je s ním opravdu radost. Tohle mládí má takovou bezprostřednost a opravdovost, že člověka potěší na několik dnů dopředu.
Prostě život má smysl, když má člověk pro co žít. Každý by si měl najít někaký smysl života a také nějakou tu drobnou radost a bude na světě spokojený, když nebude mít nějakou bolestivou nemoc.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.