Malé úvahy o problémech kolem nás

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Komentáře k článku

14.7.2005 11:11

Kdo může volat na podvodné linky

Je to asi týden, co proběhla zpráva o tom, že někdo nabízel „výhru“ zavoláním na číslo s vyšším tarifem. Prostě někdo opět použil ten samý trik a opět se našli lidi, kteří kvůli tomu neváhali provolat několik stovek. Dokonce nějaký chlap na kameru říkal, jak ho ošidili.

To snad ani není chyba těch podvodníků, to je jasná chyba těch lidí, kteří tam volají! Prostě se znovu nechali napálit. Vědí to, ale přesto zavolají. Nechápu je.

Na co všechno by skočili? Kdyby někdo zazvonil u jejich dveří, řekl jim, že je z nové „banky na zavolání“, super úrok a při jakémkoli požadavku mají zavolat na tohle číslo, že hned přijedou až domů, nachytali by se? Možná že ano, i když pořád věřím, že „to přece ne“...
Ti lidé, kteří před 2 roky uvěřili, že jim „africký šaman rozmnoží bankovky“ a strčili jim sto tisíc, by se jistě taky nechali napálit.

Ale dobře. Občas se opravdu stane, že je člověk nějak „mimo“ a udělá botu, kterou by jinak neudělal. Poučí se z toho, zastydí a příště už bude pozornější.

Kdybych se ovšem nechal takhle hloupě napálit, lezl bych kanálama a ne do televize. Ten chlap klidně celému národu řekl, jaký je hlupák. A není sám. Prostě si myslí, jaký je chudák. Takové lidi snad ani nemůže nikdo litovat...

Beru, že nahlásit to je chvályhodné, ale takhle veřejně je to vyložená hloupost.

a kto môže to... či ono
EFi Yunah, 17.8.2005 11:54

Nedá sa nič iné, len súhlasiť. Mňa už takéto správanie sa síce nôže vzrušiť, ale tiež mi už lezú na nervi relácie typu „lampáreň“... Ľudia si doslova „serú do vlastného hniezda“ a ešte sa im zdá, že su chudáci... áno sú chudáci... ale preto, že sa na niečo také dajú a veria svojej pravde... A neznášam televízne noviny... čo všetko sú schopný redaktori uverejniť... ani neviem prečo... Redaktori stoji pri samovražde... chlap zoskočil s 5teho či ktorého poschodia... je tam celý štláb redaktorov ktorý to nakrúcajú... a nakoniec sa rozčulujú, že tam nebol žiaden psychológ... ale že tam boli oni a nikoho nezavolali... alebo čo... to ich ani nenapadne...

Ak to možeš mať tak ber
Seten, 29.8.2005 23:22

Takto sa asi riadia pri super cenách po celom svete.

Nepoucitelny lide
linuxdrak, 19.10.2007 19:53

Inu lide jsou az mc duverivy.
Staci jim tak malo.

Nebudu to radeji moc rozebirat.

Jan

Sumptuous, graceful.Bridal Gowns This...
dress, 23.9.2011 9:28

Sumptuous, graceful.Bridal Gowns This modern work features black one-piece Plus size Wedding Dresses translucent black organza greatly flatters the body and accents charm.Quinceanera Dresses A glittery fuchsia satin sash is available to decorate the front natural waist, flaunted by scintillating beadworks at front.

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru