Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

Trvalý dodavatel/ka vší
ööö, 5.6.2010 22:52

Vši jsou těla hmotného, nejsou to éterické bytosti. Vaše dcera „čerpá“ pravidelně nové vši od někoho, s kým se na blízko stýká; z vlasů nějaké zavšivené osoby na vlasy Vaší dcery vši opakovaně přelézají:
1) Může to být spolužačka v lavici, se kterou čtou obě děvčata z jedné knihy nebo dělají chemický pokus s hlavami dotýkajícími se vlasů obou dívek .
2) Může to být milenec s vlasy zdrchanými do takových dlouhých chuchvalců, který si vlasy už dávno proto nemyl, a proto má trvale vši. I z polštáře v posteli zavšivené osoby přelezou vši na osobu dosud nezavšivenou.
3) Může to být někdo, od koho si Vaše dcera půjčuje na praxi přilbu, čepici nebo ochranný šátek, a kdo má vši.
Zavšivený člověk nemusí na první pohled budit podezření. Podezřelé však je, když se často drbe ve vlasech a při pohledu zblízka pak lze na vlasech zavšiveného člověka vidět hnidy.
ŘEŠENÍ:
Dcera se NESMÍ NIKOHO DOTÝKAT SVÝMI VLASY! Dcera nesmí spát v cizí posteli. Případný „přítel“ musí být odvšiven! Ochrannou přilbu, čepici nebo šátek si musí dcera koupit svůj a nepůjčovat si ho. Podobně si nesmí půjčovat jiné pokrývky hlavy nebo paruku např. v divadelním kroužku nebo při nějaké módní přehlídce. Pozor na nečistou kadeřnici: také ze společného hřebenu lze dostat vši! Dcera se musí česat pouze svým vlastním hřebenem, nepůjčovat si ho od spolužáků !!!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.