Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

Mýlíte se,
(; -), 17.10.2010 0:35

... pomalu a jistě se vracíme ke středověkému způsobu života, k víře v bludy, k chudobě většiny obyvatelstva a k nezaslouženému přepychu vládnoucí „šlechty“.
Příklady: homeopatické léky, sekty, gamblerství, drogově závislí, prodej lidských orgánů a dětí a žen, otrocká špatně placená práce na jedné straně a nezaměstnanost na druhé straně, bezdomovci žijící v dírách a kanálech, loupežná přepadení benzinek, obchodů, barů a bank, vraždy pro peníze, a jiné.
Příklady středověkých hloupých současných názorů:

že soukromý rodinný podnik nebo farma je ekonomicky nejefektivnější; že se zvýší naše imunita pokud si nebudeme mýt ruce; že nemáme jíst ani maso ani vajíčka; že chroupat neumletá neuvařená semena rostlin je zdravou výživou; že „sojové maso“ je báječná náhrada pravého masa a soja že je vhodná pro naši výživu; že pustit v klecích odchovaná kožešinová zvířata z klecí do lesa je pro ně blahodárné; že velkochovy hospodářských zvířat jsou jejich týráním; že chov nemocných neléčených zvířat a drůbeže všech společně na venkovském dvorku je pro ně životem šťastnějším než ve velkochovu; že pít čerstvé nepasterizované mléko je pro lidi zdravé; že stavět továrny a „podnikatelské baroko“ na nejlepší zemědělské půdě je ideální, ekonomické a svobodné; že nechat v naší zemi bez jakýchkoliv zábran prospěchářsky „hospodařit “ cizince je výhodné; že podporou soukromých podnikatelů vzniknou nová pracovní místa; že stavět dálnice a k nim příslušné mosty pro kamiony z ciziny si může naše země ekonomicky dovolit; že obchodovat s velkými slovanskými státy na východ od nás se nesluší a že se nesluší ani umět jejich jazyk; a spousta jiných nesmyslů.

Středověk neskončil, středověk trvá a je ještě horší, než ve své době býval. !!!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.