Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

Přemýšlejte dál!!!
Tři vlasy děda Vševěda, 15.8.2008 23:01

Přemýšlením vši povzbudíte a podpoříte. Budou moci v klidu klást další životaschopné hnidy do Vámi pečlivě střežených a pro ně připravených dlouhých vlasů.

A co se týče té barvy, doporučuji podkladovou hráškově zelenou na kov, natírá se tím balkonové zábradlí. Natřete nejlépe dvakrát. Možná i přikupte acetonové nebo benzínové ředidlo. Je to recept od mé prasestřenice z Bolívie. Ale možná, že tam mají vši jiné odrůdy. Jestli to bude účinné na vešky češky, to raději konzultujte se svým obvodním lékařem, obvodním psychologem, kožařem a gynekologem. Oni všichni Vám pomohou přemýšlet. Jen prosím nestříhejte, aby Vaše dcera bez vší neztratila erotickou přitažlivost (dle jednoho názoru na svíci). Jedna paní také povídala, že je třeba užívat arigimaxíka, chodit na magnetoterapii nebo si sednout do pyramidy nebo na velblouda. Jen prosím nestříhejte, protože bez dlouhých vlasů nelze se na ulici objeviti, nelze ani žíti.
VŠI S VÁMI AŽ NA VĚKY VĚKŮV ÁMEN !

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.