Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

můj způsob
simča, 24.8.2008 20:56

No.. každý z nás máme jiné vlasy ..Třeba husté nebo jemné a podobně.. každý můžeme mít i jiné vši .. Je jich poměrně dost druhů a navíc každá ta sviňská rodinka je jinak odolná vůči přípravkům a podobně .. Na každé vši může platit něco jiného.. Já osobně když jsem přišla na to že mám vši a od jakého s prominutím ,,b...e,, jsem je dostala (mila jsem si totiž odjakživa vlasy denně) Tak pro mne to byl takoví šok, že jsem okamžitě si šla mít hodinu vlasy abych sčesala ty velké potvůrky!.. Nakonec jsem před spaním si namočila hlavu do octa,při tom je samozřejmně rozčesávala (vlasy mi zatím nevypadali a to jsem dala,dávala hodně octu a málo vody a 15 min a tak aby byla také ponořena pokožka hlavy) nakonec jsem vlasy mokré od octa obalila ručníkem a šla spát (prosím vás,to radši nezkoušejte,nevadí ani tak že to smrdí ale spíše že se nevyspíte).. Ráno jsem vlasy umyla normálním šamponem a zajela do lékárny kde jsem koupila pouze ,,Difusil H forte,, a tím jsem nastříkala hlavu .. Když jsem ho po 12 hodinách smyla (lepší je to nechat působit déle) tak jsem znovu ,,půl hodiny,, jsem si česala vlasy v octu (do umyvadla ocet zředit s vodou) .. Vlasy to naštěstí přežili a nakonec vlasy omyla šamponem..
hnidy jdou ve vodě s octem pak lépe dolů .. Protože přípravek Difusil H není proti hnidám:-(. . Nakonec jsem na večer,když jdu spát navlhčím kůži (i vlasy) octem (bez vody!) a jdu spát se šátkem kolem hlavy ze kterého speciálně udělám takzvanou čepičku aby mi vlasy z ní nevilezli ven .. Ráno vlasy omyji v normální šamponu a opět omyju v octu s vodou (tentokrát jen chvilku) a můžu říct, že zatím,zatím je to moc a moc dobrý.. hlava už mi nesvědí a mršky to maj pěkně složitý,ubilo jich hodně .. ale uvidíme :-(:-( Nechci to totiž zakřiknout ale říkám, je to jenom můj příklad a mne to prozatím pomáhá (při máčení v octu pozor na oči a uši!! a kůži to na obličeji také dost dráždí).. Navíc hnidy musí se vybírat!! aspoň každý den aby vám třeba mamka nebo někdo je aspoň dvě hodinky vybíral.. Ale stříhat se nehodlám.. ,,,takže ocet,difusil a vybírání -zabere to spoustu času ale pak to stojí a to.. ale každý musí přijít na vlastní způsob.. tak se mějte a bojujte!! budu držet pěsti .. jsou to mrchy kousaví!!!! čauky

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.