Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

Lekce 1 (můj způsob)
Simča, 4.9.2008 15:00

Ahojky všem. Teď již zaručeně můžu s klidem říct, že jsem se vší a hnid úplně zbavila a to za přesný týden. Ano i takhle rychle to jde!!!!! Stačí jen být : přesný,důkladný a neúnavně celý týden bojovat. Nabízím přesný postup týdne i ,,časové rozmezí,,.. pak už jen stačí na tom zapracovat! a Třeba náhodou to někomu pomůže a neudete litovat.Ale samozřejmně mluvím o těch kterým nebude vadit ocet a Difsil H (alergické reakce a podbně) Ták teda začínáme.Simča.
Pondělí - je docela hodně velká výhoda na vši přijít brzy .. nepíšu to zde pro již zanedbané hlavy.. které navíc jsou zaviněny vaší vinou (teď to nemyslím zle, ale je to tak, Vším a hnidám jste prostě dali šanci aby se zabydleli ve velkém počtu). Hned ráno zajedete do obchodu a koupíte ocet a přípravek Difusil H a nějakou igelitovu tašku !! lepší je menší .. Začla škola a tak budu brát zřetel na školu.. Holt si budete muset přivstat!! .. hned brzo ráno : naředit do umyvadla hodně octu s málo vodou .. (nevadí že to smrdí a štípe,něco vydržíte,ne??!) a 15 či 20 min,čím dýl tím líp a to u vší platí (pokud necháte přípravek působit málo, je to vaše vina) vyčesáváte (ve vodě s octem poznáte jestli tam máte a kolik vší a poznáte i plavoucí hidy :) Vyčesávate ,tím že ponoříte hlavu do octu a máte jí ponořenou a hřebenem vyčesáváte.. jdou krásně dolů i hnidy.. ale nepočítejte že to je konec .. Nakonec hlavu umyjete normálním šamponem a necháte vlasy uschnout a potom nastříkáte na pokožku hlavy přípravek Difusil H sprej aby působil ve škole.. Příjdete ze školy a Difusil H necháte působit hodně dlouho!!! a pak opět umyjete norm. šamponem a opět jdete jemně k pokožce v octu z hlavy vyčesávat Vši jen jako prevece.. Nakonec aspoň 20 - 30 min.vybírate (někdo vám vybírá) hnidy.. ze začátku jich je hodně.. ale nakonec vymizí, uvidíte.. Večer (když jdete spát) opět Difusil H na hlavu,nastříkáte,klidně hodně a hlavu zabalíte,teda pochopitelně všechny vlasy!!! do igelitové tašky a upevníte třeba čepicí na plavání a necháte 15 hodin!!! podusit,působit,nesmí vylézat vlasy,nesmí tam jít vzduch, ráno před školou Difusil H omyjete šamponem a po uschnutí.. 20 min vybíráte.. když příjdete ze školy opět hidy a vši vyberete,vyčesáte v octu ,přes noc tentokrát namočíte hlavu do octu a zabalíte do šátku a půjdete spát, nikdy nechoďte spát jen tak!!! Ve středu ráno.. omyjete šamponem a jdete do školy.. nakonec odpoledne mácháte v octu a večer opět difusil H.. pokud se neprojeví nějaké příznaky ,můžte Difusil H používat častěji. a jelikož už mne to nebaví psát ,je to nadlouho a navíc stejně těžko vysvětlím jak zabailt nejlíp vlasy do igelitky a stejně pak bych za všechno mohla já ,tak vám stačí tohle a sotatní se snažte si doplnit!!!!! jen tím chci říct že neustále aby něco působilo!!!! a hlavně to chce čas .. já jsem ho tomu věnovala a nelituju .. chitila jsem to od ednoho člověka kterému se už vyhnu a jako prevence poskytne a pomůže prohlížení.. Tak se mějte !!! a bojujte!!! nesmíte to flákat!! čaukí

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.