Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Romantiku, i rýma se dá vyléčit...
., 29.8.2009 8:53

Ivane, i dřevo napadené kůrovcem můžeš „vyléčit“ třeba i tak, že celý kmen zabalíš a na určitou dobu hermeticky uzavřeš do igelitové folie. :-)

Opět se projevil Tvůj (v poslední době velmi častý) nedostatek důvtipu a nepřesnost v reakci na předchozí komentář: V žádném mém příspěvku NIKOMU NERADÍM, ABY SI PROSTŘELIL HLAVU !!! To je tvůj nesmyslný výmysl, který je ve vztahu k mým komentářům zcela nepravdivý ! :-(

Je zřejmé, že o čestnosti diskuse nemáš ani ponětí ! Však si ty postupy i rady sám vyzkoušej, a poznáš, která z nich má okamžitou a 100 % účinnost a která ne. Ačkoliv jsi podnikatel, Tvá kreativnost bohužel na výši není ! A že je dítě trápeno zavšivením a dlouhodobými procedurami odvšivování pomocí chemických prostředků daleko více, než ostříháním vlasů, to je asi také nad Tvé chápaní; ani není divu, malé děti už se asi dlouhá léta kolem Tebe nepohybují.

Tvé kamarádce Janě,její dceři a dalším dlouhovláskám děláš „medvědí službu“. :-(

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.