Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

„Zoufalce“
*, 5.7.2011 23:23

Vážená paní,
asi ostříhané vlasy Vaší dcerky je Váš první a jediný životní problém. Proto jste se nazvala „Zoufalkou“, proto „si nevíte rady“. Ve skutečnosti a objektivně se o žádný problém nejedná, a mnoho lidí by své opravdové starosti velmi rádo vyměnilo za tu Vaši nicotnou epizodku.

Váš manžel ve Vaší nepřítomnosti rozhodl tím nejlepším způsobem, jak bylo možné; važte si toho a nebuďte „naštvaná“, nemáte důvod. Do podzimu Vaší dcerce vlasy dorostou a nebude jí hrozit přes léto zavšivení v letním táboře.

Co máte dělat: Buďte v pohodě, radujte se ze své zdravé rodiny, z manžela a z dcerky, a v dobré náladě si všichni užijte prázdniny. Přece nebudete dcerce v tom letním parnu nasazova paruku ( -: ) ! Ale třeba pěkný klobouček slamáček proti letnímu slunci jí pořídit můžete, bude mít radost. Nebo si stejné slamáčky na letní výlety můžete pořídit všichni tři.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.