Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Dlouhé vlasy a vši"

Odpovídáte na příspěvek:

... ale paní učitelko, nedivte se: 1)...
*, 19.9.2011 0:35

... ale paní učitelko, nedivte se:
1) „Západ náš vzor“: dlouhé vlasy proto musí mít obojí pohlaví; dále dredy, špinavé tělo i duše. Žádné sezení v lavicích, nýbrž to válení se po kobercích hlavy k sobě, jak říkáte. To do našich škol bylo také implantováno ze západu.
2) „Svoboda“ : každý si dělá co chce a čím je bohatší, tím si může víc dělat co chce. Nikdo přece už učitelku nemusí poslouchat ! Nezáleží na tom, jak se žák učí nebo studuje! Nezaměstnaní jsou mladí lidé se základním, středoškolským i vysokoškolským vzěláním.
3) Proč byste Vy dělala „špinavou a protizákonnou práci“ a prohlížela žákům hlavy ? Vždyť rodičům dětí ty vši už nevadí ! Adaptovali se a myslí si, že to tak je správně, protože tak žijí žáci na západě. Ale můžete se všechno dovědět oklikou od žáků. Stačí jen vzbudit šeptandu, že „žákovi XY“ bude prominuto záškoláctví, když Vám diskrétně (do ouška) udá žáka WZ, že má vši.
4) Majoritní bílá část občanů ČR začala po „sametce“ hromadně žít, a proto se i chovat, jako předsametoví Romové: Rodí jedno dítě za druhým, aby z porodného a přídavků na děti žila celá rodina, protože rodiče jsou nezaměstnaní (osud narozených dětí rostoucích do nezaměstnanosti, je nezajímá).

A proto mají i bílí vši. Ať je mají, když v současném asociálním režimu žijí s úsměvem a bez protestů !

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.