Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Komentáře k článku

2.8.2005 8:28

Otrávený kokain od Ládina? My chceme taky!

Nedávno proběhla zpráva o tom, že Bin Ládin chtěl skoupit velké množství kokainu, otrávit ho a prodat do USA. Nakonec se ale dealeři dohodli, že mu to neprodají, ačkoli by z toho měli velké zisky.

Škoda. Tenhle druh teroru by mi vůbec nevadil. Naopak, mohli by nějaký otrávený kokain dovézt i k nám. Vždyť co by se stalo?

Několik tisíc lidí by přece zemřelo!

Ano, zemřelo. Ale co je to za lidi? Jsou to feťáci, vesměs lidé páchající trestnou činnost, aby získali drogu. Lidé bez budoucnosti, kteří pokud se z toho dostanou, budou mít nadosmrti šrám bývalé „smažky“. Nebýt těchto lidí, snížil by se počet těch divných individuí, kteří jen somrujou a kradou, zmizeli by dealeři. Ba co víc, zmizely by i některé gangy (nebo by se přeorientovaly na něco jiného).

Ne, nebylo by mi těch lidí líto. Kdo bere kokain (nebo něco jiného), věděl, do čeho jde.
Bin Ládin je nejhorší zločinec a doufám, že se bude smažit v islámském pekle, ale tento drogový krok mu schvaluji.

Co je na tom špatného?

Úplně souhlasím
Polární medvěd, 2.8.2005 14:15

Máte naprostou pravdu, taky bych byl pro. Vždyť komu prospěje, že existují takové pochybné existence?
Je to opravdu tvrdé, ale otrávit drogu by bylo asi nejlepší řešení.

Odp: Úplně souhlasím
odie, 17.8.2005 14:17

vychcípala by většina zazobanců, polobina lidí z českýho „šoubyznysu“ a smažky by se vesele sjížděli dál, protože k nim se takováhle droga v drtivý většině dedostane. nemohl bys něco takovýho říct, kdybys věděl o čem mluvíš, příště kapánek teorie, frajere.
A mmch. i ta smažka je člověk, ne jedna z položek na tvym vyhlazovacim seznamu. A pořád to může dopytlíkovat dál než ty, nelido.

Odp2: Úplně souhlasím
hero, 6.10.2005 13:38

souhlasim s tebou malokterá smažka má na to aby si koupila koks to si radši udělá med z lisohlávekm, ale na jednu stranu by bylo zajimavi sledovat to až by se provalilo kdo všechno to šňupe!

To máš recht
Kozlík, 26.11.2005 11:55

Fakt by se asi hafo lidí divilo - fuck off tvrdý drogy - hulte trávu a budete v poho.
Já Kozel.

Odp: Úplně souhlasím
Saw, 28.1.2006 14:27

Je vidět že mluvíte o něčem, o čem víte kulový. Popisujete problematické uživatele drog, kterých je kupodivu méně než „normálních“, příležitostných tvrdě pracujících existencí. Při tomhle postoji by jste měli chtít i otrávený alkohol, o čemž pochybuji. Nechápu, proč si myslíte že máte právo odsuzovat k smrti lidi, které ani neznáte...

uplne nesuhlasim
filipokiller, 5.8.2005 21:43

nesuhlasim z jednoducheho dvovodu... tvoj clanok trocha zavadza...lebo kokain nie je bezna droga medzi poulicnymi fetakmi a troskami. kokoain je nieco ako droga „hornych desat tisic“, ten kto sa o drogy zaujima to vie :). a chcem tym povedat tolko ze otravenym kokainom by mohol bin ladin zasiahnut takych ludi o ktorych sa nam ani nesniva

To ne...
Mr.Putter, 7.8.2005 22:46

Myšlenka je to sice dobrá, ale nemůžu s tím na 100% souhlasit. Vždyť ten kokain se může dostat některým lidem naprosto omylem, aniž by si to uvědomovali. A takových lidí by mohla být škoda. Ale těm co to berou to teda přeju!

Odp: To ne...
Kozlík, 26.11.2005 12:00

Maj co chtěli: „Málo muziky za hafo peněz“

tak to je jedna z najväčších kravín aké som počul
avan, 12.8.2005 23:53

zabíjať niekoho len preto že je na niečom závislý je preboha prehnane pokrytecké ako zabíjať niekoho bezdôvodne,
Ty nenávidíš feťákov ja nenávidim ľudí ktorích oblbujú reklmy a sú ZÁVISLÝ na výrobkoch, ktoré vlastne vôbec nepotrebujú,

závislosť ako závislosť to je predsa úplne jedno ... oni chcú drogy a oni zase najnovší ručne vyrobený saténový neviemčo, a sú pre peniaze schopný zabiť

skrývať sa za problematiku „vyššieho dobra“ sa omg nemožeš, pretože nikdy nezabiješ všetkých ľudí čo sú na niečom závislý

s tak prehnane pokryteckým názorom som sa už dávno nestretol, ale to sa už opakujem ...

Odp: tak to je jedna z najväčších kravín aké som počul
Drak, 26.8.2005 9:20

Neumím si představit, že by byl někdo závislý na kupování např. prádla a že by kvůli tomu kradl! To je buďto blbost nebo naprosto výjimečný případ.

A kromě toho - tak bezdůvodné to není. Takovéhle kriminální existence: je žádoucí, aby byli mezi námi? Je to v zájmu „společnosti“? Je někdo, kdo je tu chce (kromě dealerů)? Takže mi jich není líto...

Odp2: tak to je jedna z najväčších kravín aké som počul
hero, 6.10.2005 13:45

kriminální existence??? kokain si žádný kriminální existence nekupujou kokain berou dětičky zazobanejch rodičů který místo toho aby se na diskotéce opili, se sjedou koksem!

Odp3: tak to je jedna z najväčších kravín aké som počul
Leondegrance, 6.10.2005 14:19

Hm to sice zní pěkně, nicméně kokain je pořád ještě ilegální droga, takže i když jsou zazobaní, jsou to „kriminální existence“...

Odp3: tak to je jedna z najväčších kravín aké som počul
Kozlík, 26.11.2005 12:15

Jo jo jo.

Odp: tak to je jedna z najväčších kravín aké som počul
Kozlík, 26.11.2005 11:58

To by šlo.

Inaksie treba
Seten, 29.8.2005 12:03

Ja by som to formuloval inak. Užívajú si nejakej tej formy extáze a keď už je prenich návykova, tak žačnú zneužívať spoločnost(priamo-nepriamo)

A otráviť, zase nie, veď kto by ich potom zbieral po uliciach. Dať ich do liečební alias koncentrakov, kde by si museli tu drogu aj odpracovať. Potom by už isto premýšľali nad vyliečením. Lenže to by asi EU smrdelo až moc.

A myslim si, že to nemal byť len kokain ale všetky drogy. A media to zmenili na kokain, lebo im to lepšie sedelo v článku.

re
avan, 30.8.2005 14:42

ja snad neverim vlastnym ociam ... vy naozaj pokladate vyvrazdenie narkomanov za moralny cin? ... potom absolutne nechapem preco sa vam komunizmus nepaci ... vsak sa tiez vyvrazdovali ludia ktory boli nepotrebny a neprinosny ... a takisto fasizmus ... omg kde som sa to dostal

Odp: re
Seten, 30.8.2005 19:30

Narkomanov zabijat by nepomohlo, lebo by vznikali novi narkmani. Treba dat priklad, ze ak sa niekto uz stane narkomanom, tak zato bude sa mat horsie ako bez.

Ak ich zacneme vrazdit, tak niesme o nic lepsi ako fasisti.

Odp2: Komentář
Drak, 31.8.2005 10:48

Zahoďte předsudky a uvažujte! Jak jsem napsal:
Takovéhle kriminální existence: je žádoucí, aby byli mezi námi? Je to v zájmu „společnosti“? Je někdo, kdo je tu chce (kromě dealerů)?

Je to žádoucí? ANO nebo NE?

Co je morální a co je dobré, dokonce bych řekl přínosné? Bylo by tu bezpečněji?

S tím vznikem nových narkomanů je to horší - odpad společnosti tu vždycky bude. Nicméně jednou za čas by nějaká (i ohlášená) otrávená droga bodla.. ;-)

Odp3: Komentář
Leni, 31.8.2005 12:33

odkdy jsou herci, zpěváci, režiséři, modelky, módní návrháři, špičkový management, vrcholoví sportovci, odpad společnosti? i když v případě třeba Novotného nebo pár tváří Novy bych možná s Vámi souhlasil :)
ale na druhou stranu bych docela litoval mnoha lidí ze showbyznisu

Odp2: Komentář
Drak, 2.9.2005 13:35

Žádného člověka, který by bral kokain či něco podobného, by mi nebylo líto. A je úplně jedno, jestli to je herec, modelka nebo sportovec. Jako lidé prostě nefungují. Bohužel.

Kdyby to byl geniální matematik, jaký se narodí jednou za 200 let, tak prosím, i tak bude společnosti přínosný. Ale jinak...

omg
avan, 31.8.2005 15:31

chceš počuť či je to žádoucí ANO/NE ... tak mi definuj pojem „žádoucí“ pretože to je len pojem a z hladiska sémantiky sa dá vysvetliť rôzne ... ale podľa mňa to „žádoucí“ určite nieje

inak bol komunizmus „žádoucí“??

drogy tu boly už od stvorenia človeka, či sa vám to páči alebo nie, dnes majú možno inú podobu ale ver mi že tak skoro nevymiznú

Odp: omg
Drak, 2.9.2005 14:00

„Žádoucí“ lze celkem jasně vymezit podle aktuální společenské situace. Tedy to, co (teď a tady) vadí drtivé většině lidi, žádoucí jistě není.

Komunismus žádoucí zpočátku byl, pak pomalu přestával :-)

drogy tu boly už od stvorenia človeka, či sa vám to páči alebo nie, dnes majú možno inú podobu ale ver mi že tak skoro nevymiznú
Bohužel. Dnešním stylem jistě ne :-/

Odp2: omg
- noface -, 30.4.2006 23:19

„...podle aktuální společenské situace...“

Takže až lidstvo dospěje k tomu, že nemocní (např. diabetici) nejsou žádoucí a nějakým (pro mně nepochopitelným) způsobem dojde ke shodě, pak začneme vyvražďovat nemocné?

Už teď si umím představit jedince, kteří by už dnes takový krok usilovně hájili např.:
Vždyť nemocný předává v genech své predispozice svým potomkům a tím „przní“ lidstvo - je tedy ŽÁDOUCÍ takového člověka eliminovat.

Doporučil bych ti izolovat se a zkoušet komunikovat s Hitlerem. Jistě si popovídáš líp než tady.

Odp3: Komentář
Leondegrance, 2.9.2005 12:56

V první řadě si myslím, že předsudky by si měl zahodit ty. Celá ta myšlenková konstrukce narkoman=kriminálník je podivná. Až děsivá. Dále otázka jestli je něco „žádoucí“ je imho nesmyslná, nemůžeš se ptát co je obecně žádoucí, nikdy se to nedozvíš...
No a hlavně - pozabíjet feťáky? Jasně. Taky postižené, těžce nemocné, cikány, židy a to už tu bylo. Kdykoliv chce někdo řešit problémy „společnosti“ podobným způsobem zvedá se mi žaludek a adrenalin.
Závěrem k otázce jestli je tu někdo, kdo feťáky chce - JÁ JO. (a nejsem dealer)

Odp4: Komentář
Drak, 2.9.2005 13:56

Proboha, myslete realisticky!
Já vím, že to moje myšlení není zrovna „společenské“. Já bych nic takového taky neprováděl, pouze schvaloval :-)

Co je žádoucí, to je celkem zřejmé - v současné době v naší společnosti drogově závislí lidé žádoucí nejsou. Možná, že tomu tak kdysi bylo nebo bude. Ale teď rozhodně ne a ani to nevypadá, že by to v nejbližší době žádoucí bylo.

Taky postižené, těžce nemocné, cikány, židy a to už tu bylo.
To je kravina. Jestli někdo bude postižený nebo cikán, to si nevybere. Ale jestli bude brát drogy nebo ne, to si každý svobodně volí. A co si vybral, to má...

Kdykoliv chce někdo řešit problémy „společnosti“ podobným způsobem zvedá se mi žaludek a adrenalin.
Asi takhle - řešit problémy tímto způsobem je možná špatné, na druhou stranu následky se mi zdají pozitivní.
Je to jenom otázka pohledu.

Odp5: Komentář
Leondegrance, 2.9.2005 15:25

Myslet realisticky se dá očividně různě.
Polemizovat jestli si feťák zvolil drogu svobodně tu asi nebudem, já jsem toho názoru, že ani zdaleka vždy tomu tak není. Stejně jako žid či cikán, se v mnoha případech narodil do prostředí, které ho k tomu zformovalo.
No a už vůbec nemá smysl ztrácet čas přemýšlením o tomto způsobu „řešení“. Prostě narkomani se mají léčit a ne zabíjet. To je snad každému normálnímu člověku jasné.

re
avan, 2.9.2005 15:57

musim jedine suhlasit ...

Odp6: Komentář
Drak, 17.9.2005 10:58

Polemizovat jestli si feťák zvolil drogu svobodně tu asi nebudem, já jsem toho názoru, že ani zdaleka vždy tomu tak není.

Samozřejmě že si ji zvolil svobodně, nevěřím, že by mu ji někdo nutil nebo „byl donucen k braní drog“. Kravina. Žádný myslící člověk tohle neudělá.

Odp7: Komentář
Leondegrance, 21.9.2005 12:20

Nejsem si jistý jestli má smysl s vámi polemizovat, ale zkusit to můžu, že.
Názor, že každý člověk je stoprocentně svobodný je zcestný a neodpovídá realitě. Pokud se někdo narodí ve společnosti, kde je normální zabíjet lidi bombou na těle, je velká pravděpodobnost, že to udělá taky. To platí jak pro zneužívání drog, tak pro ostatní asociální jevy.
Doporučuji vám dřív, než budete vyslovovovat podobné závěry se buď podívat kolem sebe, nebo studovat sociologii, psychologii apod.
Čemu v tomto směru věříte vy je lhostejno.
„Žádný myslící člověk tohle neudělá“ -- Chcete snad tvrdit že narkomani se narodili bez mozku, nebo co?
Závěrem: pokud je vaše diskuse na toto téma motivováno zarytým odporem k narkomanům a ničím jiným, dejte to prosím vědět. Ušetřil bych si čas

Odp8: Komentář
Drak, 21.9.2005 12:42

Nehledejte v mých příspěvcích žádnou zášť, pouze normální kalkul a selský rozum.

Kdyby tu byla skupina lidí, která by se každou chvíli někde v centru lidí nechala vybouchnout, podporoval byste dovoz dovoz bomb a surovin do země? Ani náhodou, samozřejmě byste se je snažil léčit, ale nebudete je mezitím podporovat v jejich chování!!

Narkoman jistě mozek má, ale v okamžiku, kdy začal fetovat, opravdu nepřemýšlel. Anebo by mě zajímaly ty vysoce racionální důvody, proč si sám zvolil to, že je dobré brát drogy...

Odp9: Komentář
Leondegrance, 22.9.2005 16:42

A copak se stalo, že mozek přestal fungovat, budoucí narkoman přestal na okamžik přemýšlet a vzal drogu?
Mě by také zajímaly ty racionální důvody, ale čekal bych, že se je dozvím od vás. Jak jste napsal výše, narkoman se rozhodl sám brát drogy. A teď najednou nepřemýšlel. Tudíž si to až tak nevybral, ne??

Odp9: Komentář
tlapka, 3.2.2015 14:06

Droga= falešná zkratka k lepšímu pocitu.

Odp5: Komentář
- noface -, 30.4.2006 23:22

Budu opakovat vtá slova „...podle aktuální společenské situace...“.

Aktuální společenské situaci v ČR je šumafuk, jestli si Cikán svou etnickou příslušnost vybral nebo ne. Přesto by dnes velká část společnosti uvítala cikánskou rezervaci s plotem připojeným na Dukovany.

Vzpamatuj se!!!

Odp2: Komentář
Drak, 17.9.2005 10:56

Závěrem k otázce jestli je tu někdo, kdo feťáky chce - JÁ JO. (a nejsem dealer)

A proč? Když něco chcete, musíte mít nějaký důvod.
Já je tu nechci, protože to prostě jsou kriminálníci. Kradou, loupí, vraždí.

Respektive procentuální zastoupení kriminálníků mezi feťáky a nefeťáky je propastné, takže selským rozumem docházím k tomu, že kdyby tu nebyli, bylo by tu mnohem bezpečněji a lépe - a to se mi líbí.

A věřím, že i tobě se tu žilo lépe.

Odp4: Komentář
Kozlík, 26.11.2005 12:24

Dost dobrej názor, ale pak to musíš mít doma dobře podchycený - závidím, protože doma začíná platit „měkký drogy tak drogy“ (a co chlast?) - ale odsuzovat lidi co si pudrujou nosík to ne, protože ti lidi si ho rozbijou sami.
K.

Odp2: re
Kozlík, 26.11.2005 12:14

Dobrej názor, jsu proti tvrdejm s*ačkám, ale kdybych se dozvěděl, že můj syn hulí, vzal bych si ho „do parády“ - vypěstuj (ukaž) co umíš a pak se budem bavit dál - hlavně nebuď a nepodporuj dealery, protože to jsou větší s*ačky. Usáma (přestože šíří asi bílou smrt) je jen loutka - protože kdyby to myslel vážně, tak si myslím, že by hafo lidí z rádoby celebrit šlo do kytek a dobře jim tak.
Kozlík.

Alkohol
Guzmír, 20.9.2005 20:15

Co třeba otrávit pivo? Ať pochcípají tlustí fotři co jen chlastají, volí komouše a hovno dělaj. - jejich společenská nebezpečnost je mnohem větší než u těch pár smažek. Ale to by se soudruhu autorovi nelíbilo, že?

Odp2: Komentář
Drak, 21.9.2005 9:41

Tak zaprvé, nevím, proč do toho taháte nějaké soudruhy - nevím, jaký s tím máte mindrák, ale komunismus s tím vůbec nesouvisí. Komunista nejsem; ačkoli je socialismus velice hezká myšlenka (doporučuji prostudovat), to co z toho ti blbci udělali v minulém režimu je fakt hrůza - ne děkuji.

ať pochcípají tlustí fotři co jen chlastají, volí komouše a hovno dělaj. - jejich společenská nebezpečnost je mnohem větší než u těch pár smažek.

Jejich společenská nebezpečnost je mnohem malá. Vás snad chtěl někdy přepadnout dědula vracející se (po čtyřech) z hospody? Mně teda ne, a ani si to neumím představit.
Stručně bych řekl, že si chlastaj a je to jen jejich věc - obtěžují minimálně.

Ale to by se soudruhu autorovi nelíbilo, že?

:-)
Tak mně osobně by to nevadilo, já nechlastám a nikdo z mého okolí taky ne. Ale jako členu společnosti, která je k pití bohužel stále hodně tolerantní, by mi to samozřejmě vadilo a to dost citelně.

Odp3: Komentář
Leondegrance, 21.9.2005 12:26

Jen k té společenské nebezpečnosti: zde je krásně vidět, jak tématu absolutně nerozumíte. Alkohol v České republice je (a nejen tady) z hlediska společenské nebezpečnosti suveréně nejhorší drogou.
Zkuste si prosímvás pěkně najít na internetu statistiky, kolik lidí zemřelo pod koly aut, které řídily ožralí řidiči, kolik lidí bylo napadeno ožralými primitivy na cestě z hospody atakdál.

Odp2: Komentář
Drak, 21.9.2005 12:36

Alkohol v České republice je (a nejen tady) z hlediska společenské nebezpečnosti suveréně nejhorší drogou.

Samozřejmě, když pije mnohem více lidí než fetuje, bude asi i více kriminálníků mezi nimi.

Já to vidím takhle: zatímco pijí i „normální“, tedy do společnosti zapadající a neobtěžující lidé, kokain a jiná svinstva berou v podstatě jen samá „individua“. Zbavením se těchto individuí společnost v pdostatě o nic nepřijde.

Alkohol za volantem je hnus, ale takový zdrogovaný feťák za volantem asi taky nebude nic příjemného. Ale těch je samozřejmě mnohem méně.

Odp3: Komentář
Guzmír, 26.9.2005 19:39

Výborně, provokace se vydařila. To jsem přesně chtěl slyšet - člověk je pro mě míň než to co já si předsdtavuju jako „společnost“. Tihle lidé jsou podle mě prospěšní, tihle ne - zlikvidovat (příkladů tohoto uvažování z historie snad netřeba). Ostatně, od toho, kdo si myslí, že je socialismus hezká myšlenka, je to příznačné.

Odp2: Komentář
Drak, 26.9.2005 20:00

Co je „hodnotnější“? Jeden ztracený člověk (feťák) nebo potenciální nebezpečí pro X lidí? To je stejná otázka jako jestli sestřelit letadlo, které řídí teroristi nebo nesestřelit.

Kromě toho - kdo je „prospěšný“ a kdo ne, lze celkem přesně zjistit...

Odp3: Komentář
Guzmír, 26.9.2005 22:10

A jakpak, prosím?

Odp3: Komentář
zizi, 26.12.2005 0:06

pohybuji se ve společnosti, kde znám spoustu lidi, co si občas, jiní i pravidelně, šňupnou a nejsou to žádná individua, prostě na to jen maj prachy, nijak tím neohrožují společnost,zapadají do ní,neobtěžují jiné, ani nic podobného. Prostě jen trpíš předsudky.

Proč jste proti tomu?
Drak, 26.9.2005 20:12

Pánové,
dost z Vás se proti mně ohradilo, že ty feťáky chcete, že vyvražďování není morální atd. Ano, není to morální, ale
copak by tu nebylo lépe, kdyby tu prostě taková individua nebyla?

Vždyť mně se ten způsob taky příčí, ale ten výsledek by byl dost dobrej! Proč je tu chcete? Proč je bráníte? Jaký k tomu máte důvod?

Já k těmto názorům nemám žádný osobní důvod, pouze jsem k tomu došel jako normální člověk, který nemyslí jen na sebe (ano!) a který by prostě měl zájem snížit kriminalitu. Uznávám, že ten způsob je hodně divnej, ale pokud by se to už stalo, tak bych byl spíše rád než nerad. A tomu opravdu věřím.

Tak mi někdo už vysvětlete, proč se těchto lidí zastáváte, proč je tu chcete...

Odp: Proč jste proti tomu?
Leondegrance, 26.9.2005 20:32

Tak já vám to teda vysvětlím. Jen se divím, že vás to nenapadlo samotného.
Za prvé - když je člověk závislý na drogách (alkohol, cigarety, marihuana, kokain, atakdál) je nemocný. Před nemocí byl zdravý a z nemoci se může vyléčit.
Za druhé - proč tu někdo nemocné lidi chce? Mimo jiné proto, že nás učí soucitu, trpělivosti, sebeobětování a jiným velice hodnotným dovednostem. Některé z nich vám IMHO scházejí.
Za třetí - princip solidarity je jedním z mála pozitivních výdobytků naší civilizace, vždy když na to někdo zapomene je z toho selsky řečeno velkej průser.

Závěrem a to naposledy: narkoman, alkoholik atd. je NEMOCNÝ člověk. Je nutné ho léčit a taky se tak děje. Vy byste feťáka zabil a on se nám dacan uzdraví. Trochu škoda, ne?

Odp2: Komentář
Drak, 27.9.2005 9:56

Děkuji za odpověď.Je vidět, že to vidíme každý prostě jinak.

Vy toho člověka vidíte jako nemocného, který by se měl léčit, já ho vidím jako člověka s naprosto převráceným žebříčkem hodnot.

Nic ze jmenovaných hodnotných vlastností mi myslím nechybí, ale je fakt, že dost rozlišuji neštěstí lidí podle způsobu, jakým se do něj dostali. Jsem dost tolerantní, ale dost věcí se prostě neodpouští. Možná mám ale jen štěstí na své okolí.

Prostě nevím, proč se snažit léčit někoho, kdo o to nestojí a zástup dalších mezitím s drogou začíná.

Každý může udělat kopanec, někdo se z toho může dostat a být nakonec slušný člověk. Snad...

Každopádně díky za Váš čas, chtěl jsem si na toto téma pokecat, slyšet názor ostatních a to se stalo :-)

TO nééééééééééééé
hugo boss, 19.12.2005 11:30

Kokain neberou žádní sociálové,proč třeba neotrávit RUM a 10. pivo pro bezdomovce a lopaty,naší společnosti jsou jen na obtíž.

???
xxx, 3.2.2006 7:04

tomu rikam ale spolecnost idiotu , to je moc tyhle nazory stojej za hovno , kdbyste se slyseli chytrolini jste fakt dobry !!

a jak rika pritel hugo boss kokain...
xxx, 3.2.2006 7:05

a jak rika pritel hugo boss kokain neberou zadny sracky , ale vysoky lidi kteru ridej tuhle a ostatni zeme .

wtf?!!?
halalik, 1.4.2006 22:52

nebudte nackove a nechte lidicky fklidu sjizdet par dobrot,kdyz je to bavi.zadna filosofie,jen pravda.esli nekdo neco sjizdet chce ,tak sjizdet bude.a ten otravenej kokes klidne dovez,tim znicis nagelovany samponaky,ktery na to maj prachy.no a my si uvarime lenvny a vlastní ;-)

prve co ma napadlo ked som si precital...
George Jung, 21.4.2006 3:51

prve co ma napadlo ked som si precital tvoj clanok bolo. to je ale Kokot..
Daj si dole tie tucne okuliare a uvedom si ze keby xcipol kazdy kto uziva kokain, asi by padla cela ekonomika sveta , politika, kultura a vsetko kde sa maju ludia dobre.. kedze tento prasok uzivaju hlavne aj taky ludia... Na druhej strane nemas pravo sudit, nepoznas dovody ani jedneho cloveka na tejto planete a ani ich poznat nebudes. Ked budes raz velky ujo poxopis ocom...

Autor toho článku by se měl probrat!!!
Pablo, 30.4.2006 11:09

Napsat takový nesmysl o lidech co si dávaj koks může opravdu naprostý ignorant a neznalec této problematiky. (Ale co je to za lidi? Jsou to feťáci, vesměs lidé páchající trestnou činnost, aby získali drogu. Lidé bez budoucnosti, kteří pokud se z toho dostanou, budou mít nadosmrti šrám bývalé „smažky“. Nebýt těchto lidí, snížil by se počet těch divných individuí, kteří jen somrujou a kradou, zmizeli by dealeři. Ba co víc, zmizely by i některé gangy (nebo by se přeorientovaly na něco jiného).Těchto pár vět je dle mého názoru pěkný nesmysl !!! Nejsem zrovna uživatelem kokainu ale typy lidí co tu autor popisuje pochybuji že kokain někdy viděli...
Dle mých zkušeností si kokain dopřávají převážně slavní úspěšní a bohatí lidé...
Mojí reakcí na tento článek nechci obhajovat lidi co kokain berou nebo ho nějak propagovat protože je to metla lidstva! Ale musím uznat že Usáma by velice uspěl kdyby do USA poslal zásilku otráveného kokainu, ale na druhou stranu by byla škoda přijít o takovou spoustu talentovaných lidí z hudebního průmyslu a to nemluvím o tom že by Hollywood přišel o svoje největší hvězdy...

pitomče. jaký smažky? gram stojí...
jágbrfhbdg, 25.1.2011 19:20

pitomče. jaký smažky? gram stojí trojku-myslíš že na to ty smažky maj? jsou lidi co daj i 5 gramů za den. a mimo to-kokain není návykovej pitomče-to je heroin. z kokainu máš jen fajn pocit ale k životu ho nepotřebuješ. vůbec nevíš o čem mluvíš usmrkanče!

Odp: pitomče. jaký smažky? gram stojí...
Tony, 25.1.2011 20:16

Ahááá tady je někdo odborník přes drogy a zřejmě i uživatel soudě dle stylu jakým píšete.

Kokain působí na centrální nervový systém jako stimulant, jeho požití způsobuje pocity euforie, neúnavnosti, hyperaktivitu, zvýšení krevního tlaku a tepové frekvence. Dochází také ke zvýšení sexuálního zájmu a potěšení ze sexu. To je ale vzápětí následované hlubokým propadem (což ovšem vede k touze drogu znovu použít). Zvyšuje totiž chvilkově produkci dopaminu a serotoninu, ale po odeznění účinků tato klesá pod původní úroveň. Tím způsobuje trvalou návykovost a poškozuje mozek. Nebezpečí návykovosti je extrémní. - zdroj wiki

Takže opravdu Vaše tvrzení, že není navykovej zní jako že se faaakt hodně vyznáte :-)

Odp2: pitomče. jaký smažky? gram stojí...
Alfons, 26.1.2011 4:38

Pro dopamin na sluníčko a za všechny drogy z fleku trest smrti.;-)

Odp3: pitomče. jaký smažky? gram stojí...
ivan, 26.1.2011 7:12

Naopak, v prostorách podobým vojenským újezdům bych je rozdával zadarmo po tunách a po cisternách. Za dva roky by bylo po problému, možná i dřív. Zisk dealera musí být přinejlepším záporná nula. Spokojeni by byli všichni. Feťáci by měli po čem baží, poklesla by velmi výrazně obtěžující kriminalita, uvolnilo by se spousta bytů, klesl by rozpočet na záchranu lidí, kteří si to šlehnou zítra stejně znova.

A hlavně, nevznikla by nová generace feťáků.

Při zachování jejich důstojnoti by to pro všechny bylo osvobozující, každý by měl to po čem touží ze své vůle. Takhle spousta z nich hnije špinavých po různých kanálech, spí v mrazech a kráct musí stejně, nikdo nemáme na vybranou, ani oni , ani my. Nakonec, na drogové dealerství je navázaná téměř veškerá další zločinnost.

Odp4: pitomče. jaký smažky? gram stojí...
tlapka, 26.1.2011 15:34

Přikláním se k Ivanovi- ať dostanou drogy co chtějí ve smrtící míře a navíc jako bonus jedy a provazy k oběšení.

Odp5: pitomče. jaký smažky? gram stojí...
iva, 27.1.2011 11:38

Modlím se za to at´tohle někdo fakt uskuteční. Ty smažky nás tu za chvíli budou přepadat na ulicích za bílého dne. teda už se to děje, ale zatím si oběti vyhledávají v různých podchodech.

Odp6: pitomče. jaký smažky? gram stojí...
tlapka, 27.1.2011 11:45

Když se mají léčit, tak aby je někdo prosil, lékaři a příbuzní, pak se nechají přijat na 3 dny a propustí se na revers. Peníze a problémy druhých je nezajímají. Pouze obcházejí známé a vydírají je „ přece mě nenecháš o hladu“ znám o dobře.

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru