Malé úvahy o problémech kolem nás

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Plastika prsou"

Odpovídáte na příspěvek:

Milá Terko,Možná by stačilo trochu...
Vladek, 17.1.2008 12:56

Milá Terko,
Možná by stačilo trochu dobré vůle na obou stranách. Jak vy, tak i váš partner si navzájem potřebujete odpustit. Problém často je v tom, že nikdo se nechce ponížit a přijít jako první.
Každý z nás v životě udělá spoustu chyb. Časem, až po létech si člověk uvědomí, že to co na počátku vypadalo nepřekonatelně, čas promění ve zbytečnou malichernost. Je škoda každého dne, kdy vaši malou dcerku připravujete o mámu a tátu. Čas pracuje proti vám, už se nedá nikdy vrátit okamžiky, které by jste mohli prožit společně jako rodina.
Soudě podle toho, co jsem se dočetl, problémem nejsou vaše upravená prsa. Pokud je váš partner normálně zdravý, možná po vás tajně pokukuje a v duchu si přizná, že vám to sluší. Avšak do hry vstupuje mužská ješitnost. Dovolím si vám poradit. Nehledejte za každou cenu sebe ospravedlnění. I jednotlivé příspěvky dokazuji, že názory se různí. Někdo říká:..“je to špatně…“jiný je to dobře“. Jistě jenom vy sama víte co jste získala, ale také co jste ztratila. Pokud svého partnera milujete a jedením z důvodu operace byl také on. Pak poroste ho o odpuštění, přiznejte, že jste šla proti jeho vůli. Odpuštění je klíčem který otevírá lidská srdce. Škoda jen, že je tak málo je používán.

Vladek

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.