Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Plastika prsou"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: stavět sebevědomí na druhotných...
Shipper, 24.1.2008 3:40

Uniformity se nebojte, lidé jsou vynalézaví, touha po originalitě lidstvo neopustí, naopak je pořád silnější. Jednotlivec se vymaňuje z davu a tento proces se ještě nikdy nezastavil. Vnitřní krása určitě tělem vyzařuje, jenže vás neučeše, nenamaluje, pihy neodstraní a plastiku taky nezvládne. Touha přiblížit se dobovému ideálu krásy je lidská. Jistě existují jedinci, u kterých sebevědomí opravdu není spojeno se vzhledem (od čistých bot po odstranění žeber), ale to je obtížné, spousta lidí to předstírá, nelze to nikomu nutit a je otázka zda je to smysluplné.
Jak vidíte ženu vy, nebo já, není podstatné, jde o to jak ona vidí sebe. Ženám nejde o to líbit se v první řadě mužům, to je jen naše ješitnost, chtějí být spokojeny se svým vzhledem.
Jedna věc je konzultovat s partnerem plastickou operaci a druhá věc je podrobit se jeho nátlaku, jak to naznačujete vy u své ženy, partnerka ani partner nejsou majetek.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.