Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Jsem nezaměstnaný aneb za vše mohou právníci a manageři"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Paní Báro Š, domnívám se, že asi nevíte...
Majka, 8.6.2008 20:48

V prvním příspěvku jsem se zmínila, že kvalifikovanou praci již mám, ale čím jsem si prošla bych opravdu nikomu nepřála. Maturovala jsem v roce 1981 na zdravotnické škole, do mateřské jsem pracovala několik let v oboru ve velkém městě. Odstěhovala jsem se za manželem na vysočinu, po mateřské jsem sehnala místo v keramické dílně - zde jsem využila znalost ruštiny, pracovala jsem dva roky s ukrajinskými dělníky, - z důvodu nevyplácení mzdy jsem dala výpověď, pak následovala kariéra uklizečky, sázení stromků v lese a další dva roky jako prodavačka. V roce 2001 jsem absolvovala kurz podvojného účetnictví. Později kurz pedikérky.
Pracovat na počítači umím a vlastním řidičský průkaz. To všechno ale, milá slečno, nikoho nezajímalo. Roky jsem obcházela absolutně všechno: mezi první okázkou však většinou bylo: „Kolik máte dětí? Tři? No, my vám dáme vědět.“ Nyní pracuji v sociální oblasti a doufám, že se zde udržím až do důchodu. . .

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.