Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Jsem nezaměstnaný aneb za vše mohou právníci a manageři"

Odpovídáte na příspěvek:

O polední pauze...
slayd, 18.6.2008 13:17

Báro, Báro ... nevěřím svým očím... tak vy mne, starého psa zkoušíte? Já na tu hru rád přistoupím, i když vám nevěřím ani tu studentku!
Chcete vědět na kterém úřadu práce pracuje ta psycholožka? Mohla jste se zeptat. Není to Praha, ale okresní město Kroměříž. Ta psycholožka je úplně ta stejná, která před desítkami let, řekla mé bývalé ženě o tom, jak se nemá učit / asi tenkrát potřebovala strana šičky do Šohaje v Hulíně/, no a vidíte, s takovým přístupem ke klientům se dostala až na teplé místečko ve státní správě po revoluci. Dobrý ne?
Levné jídlo je teď nekvalitní, dříve bylo jídlo levné ve všech kategoriích. Bydlení je finančně náročné - ano teď ano. Dříve se panel 2+1 dával za 20.000Kč a panel 3+1 za 30.000Kč. Jen na těchto příkladech sama vidíte, že problém není třeba hledat v lidech, ale v systému.
O Romech? Že by mne nějaké problémy Romů zajímaly? Ani ne. Já vím jediné. Ze strany vlády - politiků je dost trapné, co nazývají řešením nezaměstnanosti.
Víte kdy bude většina lidí dobrovolně pracovat? Na dnešní dobu, aby byl zaměstnanec motivován k práci je minimum 8,000Kč čistého /a to nikdo v obci na veřejně prospěšné práce nedá/. Všechno ostatní jsou pohádky.
Svůj život neřídí člověk sám, protože nežije ve vakuu. Působí na něj celý Vesmír a to je taková směsice sil, ve které se nikdo nevyzná a jen na to nějak reaguje...
Sakra nemůžete někam napsat nebo mi poradit, jak mám sdělit správcům svíce.cz, že jsem napsal nejméně 10 komentářů a oni tvrdí, že žádný?
Víte, co na svíci chybí nejvíce? Nadhled a humor. Váš P.S.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.