Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Jsem nezaměstnaný aneb za vše mohou právníci a manageři"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp8: Bulvár mne nezajímá, děkuji!
slayd, 22.7.2008 20:01

Dobře Barunko. Romantická večeře pro vás. Muž uvaří polévku s masovými knedlíčky od Maggi. Na konci vaření stačí přidat dvě vejce a trochu pepře a Pepík se nám snad po večeři rychle vzepře.
Muž si oblékne nové slipy, které zakoupil v luxusním butiku. Jsou čerstvě zaříznuté do zadku a na přední straně mají symbol piráta z Karibiku.
Po příchodu ženu svlékneme a namažeme se vzájemně řeckým olivovým olejem. Zkonzumujeme polévku která nás dokonale rozehřeje... a ... a... zkrátka, jak se říká jazyk do pusy a přímo na dělohu.
Při třetím orgasmu ženy, začínáme recitovat úryvky básní K.H. Krchovského: Ach, život je tak trapný Bože, jak uprdnutí do soulože. Naše těla klouzají po sobě jako hadi na mýtině a náhle je konec. Znáte to - ty mužský nic nevydrží. 3/4 hodiny a dost! Nevadí. Příště to můžete zkusit dělat třeba s Vitanou, ale jeden můj známý tvrdí, že úplně nejlepší je KNORR. Vyzkoušejte a dejte mi vědět... Těší se P.S. alias Slayd. Hezké sny.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.