Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Jsem nezaměstnaný aneb za vše mohou právníci a manageři"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp10: Kdyby se všichni snažili jak by mohli...
ivan, 16.1.2014 14:08

Nevím proč musíš v každém příspěvku řešit komunismus, ale budiž.

Popravdě si odpověz na otázku, jestli sebe vidíš jako horníka na čelbě, třídiče odpadu ve spalovně, nebo pracovníka nakládky v cementárně, čímž by si svoji poctivou prací tvořil celospolečenské hodnoty a já stranický kádr, bych přerozděloval tvůj celospolečenský vklad slavnostním předáváním klíčů od bytů první kategorie za symbolické nájemné svým souvěrníkům a jejich dětem, zatímco by si ty i se svýma bydlel v severním suterénu.

Radostně by si pracoval na pozicích z nichž by si těžko mohl postoupit na jiné, protože by ti k tomu chybělo vzdělání o kterém bych opět rozhodoval Já Strana. už rozhodnutím o přijetí na studia. Pokud by si moc nezlobil, tak by sis mohl při dvou až třech dětech a prací ve stavebním družstvu se závazkem 2000 pracovních hodin udělat po večerech za pouhých pět let průmku aby si mohl dělat třeba směnného mistra ve válcovně plechů za zastropovanou mzdu. Radostné na tom je, že bych tě zbavil veškerých starostí o tvůj život už od školního dětství aniž by si to tušil.

Zaku, největší hrůzu je potřeba mít ze všech ochránců a obránců pracujícího lidu. ( dříve dělnické třídy) protože jejich nejprioritněšší zájmem je aby dělnická třída zůstala nadále dělnickou, zatímco její obránci by jima rádi zůstali i nadále. Jistil to článek 4 ústavy ČR, ČSSR o vedoucí síle KSČ a samopalníci na hranicích. Mám vždy před očima obraz delegace ochránců pracujících v koloně šestsettrojek jak rozdávají květiny vyfáraným horníkům a za gratulujícím soudruhem stojí pionýrka s ručníkem by se gratulující soudruh od ochráněných neumazal. Nepochybuju o duševních i jiných schopnostech a dovednostech třeba Lipovana, Jurase, Platfuse, glosátorce Tlapce, Ivany a jn. Ani si nikdo z nich neuvědomuje jaké nahodilosti by stačily k tomu kdyby se narodili o pár let dřív. Zažít stalinskej komunismus bylo úplně něco jiného než ,, normalizační pohoda „ sedmdesátých let.

K nasrání je když tě někdo poleje močůvkou a pak nad tebou ohrnuje nos protože smrdíš. Takhle vnímám kvalitu prožití svého života díky ochráncům mých práv.

Zaku, to co ty říkáš, že by si udělal kdyby ti bylo dvacet jsem já udělal takřka z nuly když mě bylo přes čtyřicet. Rozdíl je právě v tom tvrzení, že by si udělal ,,Kdyby“ !

Chceš komunismus, jdi a začni. Postav domy, továrny a tam si ho uplatňujte.

Proletáři všech zemí proletujte se!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.