Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Jsem nezaměstnaný aneb za vše mohou právníci a manageři"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp16: Kdyby se všichni snažili jak by mohli...
ivan, 21.1.2014 11:50

Nesměle bych upozornil na skutečnost, že byla i doba předkomunistická, o čemž svědčí vystavěná města a vybudovaná infrakstruktura, hmotná i správní. ČR patřila mezi několik nejrozvinutějších států světa kdy většina jejich občanů slovo komunismus nikdy neslyšela.

Po vyhraných volbách v 48 podvodem a lží o zachování živnostenského stavu, zemědělských producentů do 20 Ha a továren do padesáti zaměstnanců, které tvořily páteř zaměstnanosti v zemědělsky méně produktivních oblastech už všichni jenom čuměli. Myslíte, že v tehdejší době kapitalistického temna byla horší kvalita potravin - řezníci, pekaři, mlíkaři, než v dobách hlubokého míru, nebo je to spíše důkazem změny technologických a dopravních možností a toho, že Člověk jako živošišný druh je sociální kanibal a s tímto přírodním nastavením se dá hnout asi tak jako přesvědčování psů o morálnosti ochcávání rohů?

Pokračování bude o velkokrádežích ve třech vlnách s rozborem důsledku ,,důsledků"

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.