Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Komentáře k článku

7.11.2008 11:46

Vydat se na cestu

sever

Včera jsem šel kolem čtvrté po mostě, nikde ani živáčka, napadl mě zrovna nějaký písňový text, tak jsem si ho brumlal. Bylo trochu zamlžené ráno, lampy ho lámaly do nostalgických polostínů.

Tam naproti směrem k viaduktu se válel ve slabém větru velký bílý zmuchlaný papír. V ten moment mě zamrazilo a nevěděl jsem proč.Zůstal jsem stát a zíral na ten možná kus novin a jeho rejdění. Trochu se zavrtěl jakoby váhal a pak zmizel.

Teprve doma jsem si vzpomněl na epizodu před mnoha lety. Pracoval jsem jako geodet a jeden dlouhovlasý figurant vyprávěl o stejné scéně. Teď už vím, že podobnou vidím často, jen ji dost neregistruji, přehlížím jí a odsouvám. Ten válející se papír mi ale ukazuje všechno, buď směs realitiy a iracionality ve mě nebo prostě jen jednoduchost a cestu. Cesta, i když jen nakonec třeba jenom ve velkém kruhu, je lepší než stabilní patník (tam jen motýl rád usedá). A kolem cesty mám stejně raději aleje.

Ten bílý zmuchlaný papír mi říká, že ještě čas, ale jednou se už třeba neukáže.

Já myslím, že se ukáže. V mém případě...
Yardasan, 9.11.2008 0:48

Já myslím, že se ukáže. V mém případě, čím jsem starší je to méně časté a měně intenzivní. Nebo se spíše mění směr intenzity z hloubky na šířku. S pozdravem jK.

Výborně!
Tony, 9.11.2008 14:22

Nejlepší článek za poslední dobu... Děkuji.

Sumptuous, graceful.<strong><a...
dress, 23.9.2011 9:24

This captivating Cocktail Dresses flatters with stretch black mesh gently flaring Flower Girl Dresses from strapless neckline to bottom hem accented with applique motifs at hem. Besides,Evening Dresses a matching black jacket is inclusive to cover up the inset panel with a pink floral at side corner.

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru