Malé úvahy o problémech kolem nás

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Jak se studenti baví?"

Odpovídáte na příspěvek:

Šestnáct mi už bylo dávno
Jana, 16.2.2009 12:53

Něco si ale ještě pamatuju - věci , kterým bych se zdráhala věřit, kdybych je neviděla na vlastní oči. Alkohol, cigarety, veřejné souložení na ubytovně pro brigádníky v JZD (nezúčastnila jsem se, byla jsem vždy slušňačka a studijní typ, nedalo se však nepřihlížet, nebylo kam odejít).
Proto si nemyslím, že by dnešní studenti byli zas o tolik horší. Vídám se s nimi skoro denně, něco málo o nich vím. Proto nechci zobecňovat. Znám kluka, co tráví osm nebo devět hodin denně hraním nějaké stupidní online počítačové hry. Znám děvčata, která prakticky ve všem volnu brigádničí jako číšnice v restauracích, popřípadě jako pokladní v supermarketu. Několik lidí (bohužel jen pár) vášnivě rádo čte. Teď jsem právě jedné slečně půjčovala Harryho Pottera v originále - byla nadšená. Další kluk nádherně hraje na housle v národopisném souboru. Jiní hoši mají rockovou kapelu. Pár lidí, kluků i holek, propadlo motorkám. Jeden takový je schopen si motorku do slova a do písmene poskládat z různých dílů. Hodně děvčat se věnuje tanci a pohybu - mažoretky, lidové tance, společenské tance... Tanec vůbec táhne - hlavně hoši z vyšších ročníků vždy a znova překvapují svou ochotou zapojit se znova do tanečních a nacvičovat polonézu - není se vlastně ani čemu divit, máme ve škole pěkná děvčata.
Prostě - neviděla bych to zase tak černě. Dějou se určitě různé věci, ale naše generace nebyla jiná. Spíš bych řekla, že oni jsou lepší. Aspoň ti naši.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.