Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Komentáře k článku

14.3.2009 11:01

Zvracíte rádi?

Možná až zbytečná otázka, pro lidi na diskuzním fóru. Přemýšlíme vůbec, když přideme k zaplevelenému tématu a máme vůli argumentovat nebo komentujeme každý impulz odjinud bleskurychle? Jsou výzkumy, podle kterých se po puštění počítače objevuje lehká nervozita a klesá IQ. Rovněž pěkné jsou tendence nutkavě se online vracet na stále stejná místa, dívat se co se posunulo několikrát denně. Zvracím tedy rád své názory? Ano bezpochyby zvracím. S pokleslou rozumovou úrovní mi to jde snadno, ale že bych někoho přesvědčil v sokratovském dialogu nebo byl přesvědčen...škoda mluvit. Prostě nepřemýšlím, omlouvám se. Zvracím a rád. Líbí se mi, když jsem poslouchán a není slyšet co koho napadne. Není to jako přednáška, tam by mi zvracet mohlo stačit ale to mám opravdu strach. Nerad chytré dotazy, vlastně dotazy vůbec ani pohledy. Cítím se jako nepřítel těch, co by chtěli diskutovat. Tady to odpadá. Připadám si chytrý tak, že komentáře přehlížím. Nebo obviňuji komentáře, že jsou krátké a velmi podložené subjektivním životem. Vyzvracet na svoji obhajobu zdvižený prostředníček ve smyslu já to mám odžito a důležitá je realita, je k...nebo vlastnímu krátkodobému myšlenkovému orgasmus-pryč. Když mi bylo říkáno, že lidstvo degeneruje nevěřil jsem. Už věřím. Naše mozky jsou na tom smutně, když zapínáme počítač a zvracíme....

Nezvracíme
Alfons, 17.3.2009 15:08

Lepší je rozmazávání lejna.;-)

Vysvětlete
Tlapka, 17.3.2009 17:48

Potřebuji jednoduché vysvětlení proč jsou na tom naše mozky smutně když zapínáme počítač nebo co to znamená „mozek je na tom smutně“.

Odp: Vysvětlete
Alfons, 17.3.2009 18:48

Stačí když je na tom tělo vesele a zdravě.

Odp2: Vysvětlete
janacz, 19.3.2009 19:51

promiňte myslela jsem že tělo je řízeno mozkem?

Odp3: Vysvětlete
slayd, 19.3.2009 20:21

Mozek je ovládán ve skutečnosti pudy, které šedá kůra mozková jen stěží ovládá a tělo reaguje na příchod jara.
P.S.

Odp4: Vysvětlete
Tlapka, 20.3.2009 16:32

asi neovládá jenom to tak předstírá

Odp3: Vysvětlete
Skynet, 26.3.2009 10:14

janacz, 19.3.2009 19:51 a vyše zminěné. To je přesně ono . Píše se o koze, a vy přejdete k voze..

Odp4: Vysvětlete
Tlapka, 27.3.2009 12:29

Protože koza spadla z voza.

Odp5: Vysvětlete
slayd, 27.3.2009 13:32

Řešení krize? Dát nažrat koze jako králíkovi, aby dojila jako kráva. Čest práci a devizovému kontu klid. P.S.

Odp6: Vysvětlete
Tlapka, 1.4.2009 10:45

Dejte krávě do držky a ona vám dá do dížky.

To bych blil... S pozdravem jK.
Yardasan, 17.3.2009 20:03

To bych blil... S pozdravem jK.

Odp: To bych blil... S pozdravem jK.
slayd, 17.3.2009 20:46

Já bych do toho něčím prásknul. Jsem uondaný se shánění kola. Včera to byla florbalová hokejka. Dopadlo to dobře. Nové kolo je zatím v nedohlednu a staré musíme výhodně prodat. Piju Vitakávu a věřím, že se z toho nepobliju. Poeta by mohl změnit nick na EXOTA.
Proč bych se smrti bál - neřknu -li staroby...
že bych svým přátelům, chodil srát na hroby?
Báseň pro Poetu od J.K. Krchovského. P.S.

Odp2: To bych blil... S pozdravem jK.
tlapka, 23.3.2009 18:17

Vezměte si Degan.

Odp3: To bych blil... S pozdravem jK.
slayd, 23.3.2009 21:17

Může vegan jíst Degan? Je vůbec Degan něco k jídlu?
Nebo je to značka kola? Zas ta únava... Plodí špatné vtipy i verše... ale komu na tom sejde - že? P.S.

Vegetariánské počty.
slayd, 18.3.2009 14:23

Miska polévky á 33 Kč a vejdou se do ní 3 plné naběračky. Poloviční porci prodávají ovšem za 25 Kč?
Mně pořád vychází 16,5 Kč /ale jím občas taky maso/.
Poloviční porce polévky je dle sdělení personálu ovšem 1 plná naběračka!? Tedy když si dám 3 naběračky měl bych platit 75 Kč + pečivo = 85 Kč!! Ale já platím přitom 43 Kč........??? Když to hezky sním, tak se nepřežeru ani nepozvracím, ale ty jejich počty prostě nechápu. P.S.

Odp: Vegetariánské počty.
ivan, 18.3.2009 17:56

Konečná cena výrobku, tedy i jídla je složeninou cen vstupů surovin, doprav, energií, amortizace výrobního zařízení, ceny práce, daní + marže.
Při ceně pouhé poloviny porce by zůstaly náklady na výrobu takřka stejné - minus suroviny, ty tvoří pouze část nákladů, ale ne padesát procent.

(teplá voda na mytí, zařízení, práce, ubrusy, obsluha, ztratnost, úklid, osvětlení, mzdy, marže)

Sériová výroba zlevňuje náklady na jednotku, ale její drobení je prodražuje. Vůbec neřeším, jestli je marže provozovatele přiměřená nebo ne, řekněme že je motivační.

,,Půlky housle,, nejsou polovinou ceny velkých."

Odp2: Vegetariánské počty.
slayd, 18.3.2009 18:45

Doufám, že váš velmi obsáhlý a podnětný komentář některým hloubavým duším odhalil problematiku tvorby cen. Myslím, že většina lidí musí ovšem nevěřícně kroutit hlavou. Mě z toho hlavat bolet nebude, protože jsem zůstal nevědomým konzumentem jídla. P.S.

Odp3: Vegetariánské počty.
Juras, 18.3.2009 19:23

A právě o tomhle ten článek je. :-(

Odp4: Vegetariánské počty.
slayd, 18.3.2009 19:54

Takže článek plní svůj účel a všichni se dobře baví. P.S.

Odp2: Vegetariánské počty.
slayd, 18.3.2009 20:08

Na vyrobení a prodání 100 litrů polévky je třeba určité množství nákladů.... které stanoví její konečnou cenu včetně marže. Pokud se veškerá uvařená polévka prodá po celých porcích nebo po půlkách je náklad pro provozovatele takřka stejný. Jedná se o samoobslužný bufet. Pokladní zaúčtuje o něco více položek za stejnou mzdu a umývačka nádobí umeje za stejné peníze větší počet misek. Zvětší se pouze náklad na vodu a trochu energie navíc, což je naprosto zanedbatelné už vzhledem k tomu o kolik % je nabízená poloviční porce dražší. Troufám si tvrdit, že prodejem polovičních porcí polévek za 25 Kč tzn. 1 naběračka, by provozovatel vydělal o hodně více, než prodejem plných misek /3 naběračky/ za 33 Kč. Motivační je to asi takto: provozovatel se snaží, aby se zákazník, který chce polévku + další jídlo nenacpal polévkou a potom by si dal menší porci jídla druhého váženého a účtovaného za 21,90 / 10dkg . Je to prostě tvrdý bysnys o tom, aby se zákazník velmi draze nasytil. P.S.

Odp3: Vegetariánské počty.
ivan, 18.3.2009 21:04

Ano, je to tak , i on má svojí rodinu a v jejích očích je vzrorný táta, nebo taky břídil z bufáče, kdo ví?. Manželka určitě už nemá ,,v čem chodit, kluk potřebuje nové kolo, dcera byla na horách jenom třikrát a na škrábnutých lyžích přece už nemůže jezdit, nedej Bůh aby se její kamarádka právě vrátila z Egypta.

Odp4: Vegetariánské počty.
slayd, 18.3.2009 22:40

Majitel tohoto vegetariánského bufetu jistě žádné existenční potíže neřeší. Jeho zhýčkaná panička jistě může otráveně zívat: zase do Egypta vždyť tam už jsem byla třikrát. Kolo pro syna jistě nehledá složitě v ceně do 9.000 Kč / to by se jeho synáček asi urazil/ a dceru poslat někam na škrábnutých lyžích od loňska... no to si snad děláte srandu. Každý rok musí být nový model kola, lyží i auta. Někdy je ekonomičtější vyměnit celou rodinu... Nebo polovina patří manželce? Neměl se ten vůl ženit! P.S.

Pane Poeto, to, že se diskuse větví je...
ivan, 18.3.2009 20:27

Pane Poeto, to, že se diskuse větví je její neodstranitelná vlastnost, její vývoj je podobný úderu v kulečníku. V prvním kontaktu, si naražená koule udrží směr, ale takřka nikdy nepokračuje v úplně geometricky přesné přímce, v dalším kontaktu se naznačená odchylka zvýrazní, při dalším už je chyba výrazná a následující už letí úplně jiným směrem. To, že diskuze plodí další temata je přeci její předností, buď je nový pramen silný a uplatní se, nebo poslouží pouze krátkodobému účelu a sám zanikne. Některá témata na článek prostě nevydají, ale pro některé lidi můžou být užitečnou radou v jejich traumatech které jim ničí, nebo znepříjemňují život. Nevolnost a její následky jsem měl často z ,,první ruky," od lidí kterých se týká vím jak je v životě omezuje až existenčně. Nemohou jezdit autobusem, autem na zadních sedadlech, vlakem. Je jich mnohem větší množství, než byste předpokládal. Mnohokrát jsem žádal AFIS o zkrácený postup při přistání a taky myl zblité letadlo bledých, po dechu lapajících nebožáků. Předpokládám, že byl Váš článek inspirován mou reakcí na Tlapku, jestli ne, tak se omlouvám, prostě jsem jenom využil příležitosti.

Odp: Pane Poeto, to, že se diskuse větví je...
slayd, 19.3.2009 7:36

A ona měla ta diskuze na počátku nějaký konkrétní smysl? Asi žádný... Proto je lépe k tématu mlčet nebo vtipkovat nebo si zvolit odbočku na jinou kolej...
Raději dodejme k těm vegošům: to naopak zaměstnanci bufetu řeší, zda si mohou dovolit výstavu TUTANCHAMON, když vstupenka stojí 300 Kč. Některým z toho pomyšlení je nevolno od žaludku a jiní nad historií mávnou rukou a zajdou se raději po směně nadlábnout do STEAK HAUSU... Tož tak přátelé. P.S.

TOTALITA!
slayd, 20.3.2009 13:59

Na svíci vládne Slaydova totalita. Opozice byla zrušena.
Odpůrci jsou nekonečnými komentáři P.S. otráveni. Nick Zemanka hlásí: musíte Slaydovi zaplatit, jinak psát nepřestane.
Jana: Když mu to dělá dobře.
Slayd: Nekecej!
Ivan: Jana má pravdu.
Juras: P.S. by měl vyjít z pravdou ven... když přijde nacamrané do prázdnýho kéru, tak co má dělat?
Bára Š. Já bych mu poradila více studovat, udělat si státnici z angličtiny a najít si dobře placené místo v neziskové organizaci.
Alfons: To nepomůže. Dobře už bylo.
Yardasan: Jestli se cítím dobře nebo špatně, to nezávisí na existujícím spol. systému, ale na mé mysli.
Tlapka: Já se cítím dobře v teplých palčácích a froté ponožkách.
Vlastimil Čech: Se všemi v podstatě souhlasím, jen bych dodal - slušnost především.
Skynet: Morálka se mečem nevykoupí a zaplatit nedá - to Sokrates už věděl, raději zemřít než pravdu zradit.
Bára Š. A co je to pravda? Dá se nějak empiricky změřit?
Slayd: Zase ta káča kecá jako když vopice z okna močí.
Juras: Teď jste ukázal jaký jste sprosťák - bolševik!
Ivan: Právě k vůli takovým lidi ze svíce odcházejí... hodně mi tu chybí třeba Víla. Vílo, vílo kde jsi maličká a křehká vílo? Vidíte Slayde.... neodpovídá!
Shipper: Jen k vůli tomu, že má někdo potíže se ženami a nedokzal se vyrovnat z rozvodem si tady něco kompenzuje. Úroveň svíce klesá...
Romantik: A navíc je zde téma ve slepé uličce. Zaměstnavatelé vyhazují mladé lidi ve zkušební lhůtě bez udání důvodu a vy tady jen tak nic neděláte.
Alfons: Všechno se vyřeší samo. Krize odejde, kasa se naplní a zhnilé maso samo vyhnije.
Jimmy: Za všechno můžou komunisti, protože tajně se sionisty regulují trh a tím vzniká zmatek.
Karel Marx: Kterej idiot vám tohle nakukal?
Jimmy: Tohle jsme se učili na VŚ ekonomické a mám z toho zápočet za 1.
F. Castro: Je čas na další revoluci.
V. Klaus: No ... nevím... nevím... vážně nevím. Já bych raději zkusil dál lidem novou Škodu YETI, protože na oteplování stejně nevěřím.
Agáta Hanychová: Chcete vidět moji kočičku?
Karel Gott: Být stále mlád... to bych si přál být stále mlád.
Aleš: Takhle to dopadne, když stará garda usedne ke klábosnici...
Slayd: Musím mít poslední slovo.
Adminové svíce: Máš ho mít. My to vzdáváme!
Slayd: O.K. Slaydova kulturní totalita Status quo.
Konec sterilních diskuzí. Dříve to bylo jako soulož se dvěma prezervativy do gumové panny. tak s tím, je vážně konec... Budeme hrát s kartami na stole a každý dostane svůj čip. Bez čipu nemůžete psát, jíst, pít, nakupovat ani souložit. Tohle je kulturní revoluce!!!!

Odp: TOTALITA!
Tlapka, 20.3.2009 16:38

Nezbývá než souhlasit kde se mám přihlásit o ten čip? Už se bez něj necítím dobře.

Odp2: TOTALITA!
slayd, 20.3.2009 22:28

Napřed se musíte rozhodnout, kam ho chcete píchnout. Dělá se to v narkóze rajským plynem. Pro muže máme nachystané odborné asistentky a pro ženy samozřejmě zdravotní bratry s kurzem gynekolog amatér a druhá specializace je získaná praxí při očipování nejméně padesáti chovných koz. Takže při příchodu do ordinace vchází zájemce odhalen od pasu dolů nebo od pasu nahoru. Cena zákroku je smluvní... Více pouze osobně! A to v pracovní dny PO. - Pá. Večerka a spát... P.S.

Odp3: TOTALITA!
tlapka, 29.3.2009 11:42

Raději se obrátím na veterinu.

Odp: TOTALITA!
Jana, 21.3.2009 11:18

Slayde, já se směju, až se za břicho popadám. Nejlepší je, že jste nás všechny docela vystihl. A jak víte o Víle, mám pocit, že jste sem ještě nechodil, když se tu zjevila?
Nemá to prostě chybu. ;-)

Odp2: TOTALITA!
ivan, 21.3.2009 11:57

Má tam chybu, po Víle se stejská Merlinovi, jinak dobrý.

Odp: TOTALITA!
Dominik, 21.3.2009 11:54

Vážený pane Slayde, pořád čekám, kdy vy přestanete psát nemastně a neslaně, mlátit prázdnou slámu, mluvit o kokotech a stvoříte nějaký opravdu duchaplný článek. Zatím nic moc.

Odp2: TOTALITA!
slayd, 21.3.2009 14:14

Dominik je kouzelník! Kde žije a čím se živí? Nikdo neví. Jeho články jsou pěkně promaštěné a vypečené, jako kuře na paprice. Mne uspokojuje mlácení slámy a odhalování kokotismu a pokrytectví. Jarní únava?
Prostě správce svíce trochu víc škádlím. Jak se dá takového přispěvovatele vlastně zbavit? Ignorovat ho? Poslat na něj všechny nicky? Já myslím, že ńic takového nepomůže. Možná by se dal koupit, aby přestal psát. za kolik? Já myslím že i za pouhý 1. 000 Kč. Potřebuje na nové kolo, protože ty katalogové ani internetové ceny prostě neplatí /zjištěno včera a dnes potvrzeno/. Tak jdeme na pěší vycházku. To je jako za totáče! P.S.

Odp3: TOTALITA!
Dominik, 21.3.2009 18:21

Žiju 420 km od Prahy a živím se jednou z nejtěžších prací - v přírodě, se zvířaty, za každého počasí a spolehnout se můžu jen sám na sebe.

Odp4: TOTALITA!
Alfons, 21.3.2009 20:45

To je jarní vyhánění medvědů z brlohů?

Odp4: TOTALITA!
slayd, 22.3.2009 9:40

Domi - nick je dobrý nick! Konečně mne také on pobavil
Co mu říkala maminka jako čtyřletému? Dominičku nedráždi medvěda tím klackem do tlamy... Ale klukovi to zůstalo. Když vyrostl stal se z něho TARZAN a medvědobijec. Už mne to téma unavilo... P.S.

Odp5: TOTALITA!
Dominik, 22.3.2009 10:29

Slayde, můžu vás požádat o vaši definici pojmu „nick“ a „dobrý nick“?
Předpokládám, že výraz „nick“ jste si vytvořil ke své potřebě (nemyslím tím malou nebo velkou), protože jsem se s tím nikde jinde nesetkal. Co si pod pojmem nick představujete, to tuším, co pod dobrý nick nikoliv.

Odp6: TOTALITA!
Juras, 22.3.2009 12:45

Dominiku, nick je obecně používaná zkratka pro nickname (přezdívka). Tady na svíci je pro registrované uživatele shodná s přihlašovacím jménem. Dobrý nick bych viděl jako že vystihuje osobnost svého nositele - ale to jenom tipuju, možná to slayd myslel jinak.

Odp7: TOTALITA!
Dominik, 23.3.2009 7:04

Děkuji za vysvětlení. Angličtina není mojí silnou stránkou.

Odp2: TOTALITA!
Tony, 21.3.2009 20:11

Souhlasím... Je to spamer xD

Odp3: TOTALITA!
slayd, 22.3.2009 9:41

Chyba: Je to SPERMAN ROZSÉVAČ! P.S.

Odp4: TOTALITA!
Tony, 22.3.2009 9:48
Odp: TOTALITA!
Vlastimil Čech, 21.3.2009 12:24
Odp2: TOTALITA!
slayd, 22.3.2009 9:43

Takle se smát dokážu taky - koukejte: :-);-);-):-);-):-);-):-);-):-);-):-);-):-);-):-);-), musím přestat, protože jsem od radosti zapomněl, čemu se vlastně chechtám. P.S.

Už bylo dosti zvracení!
(:-(, 23.3.2009 7:47

Jarní déšť je lepší
než zimní „zvracení“.

Opakované potravy zvracení,
příznakem je vážného onemocnění.

Přestaňte už dlouhodobě „zvracet“
a začněte se k jiným tématům vracet !

Odp: Už bylo dosti zvracení!
slayd, 23.3.2009 13:32

Krize a žádná vize! Co naděláš? Uvař si guláš od Veselé pastýřky za 39. 90 Kč a nacpi se k prasknutí. P.S.

Nová vláda!!!
slayd, 25.3.2009 12:25

Už dochází humor i na anonymní svíci? Rytíři kulatého stolu za pomocí Merlinna a jeho věrné víly nechtějí vládnout spravedlivě na prostoru EU? Z Prahy se asi žádnej Camelot nestane. Spíše spousta vyvolávačů hesel se vynoří a potom zase rychle zmizí... Je to únavná fraška bez konce věků. Dementní starci a stařenky se vesele usmívají a nic jim nechybí. Venku jaro a mrzne až praští. Všechno je jak má být! P.S.

Odp: Nová vláda!!!
Skynet, 26.3.2009 10:20

Slayd zdravím , Ty už si dlouho na svíci , že jo . Máš zlaté nervy ... Lidi přichází a pak zas e mizí . Jsem rád že jsi tady ;-)

Odp2: Nová vláda!!!
Tlapka, 26.3.2009 11:25

Pozdravuji všechny holky a kluky a napište někdo zase článek. Všude jsou už dlouhé ocasy.

Odp2: Nová vláda!!!
Juras, 26.3.2009 12:41

Je otázka, co je to být dlouho na svíci.
slayd Registrován 17.6.2008

Většina starších svícařů píše k tématu, převážně když má co říct. Stačí se podívat po starších diskusích, které jsou slayduprosté. Tam se dá i něco zajímavého dozvědět.

Odp3: Nová vláda!!!
slayd, 26.3.2009 13:37

V době krize která se pro chudý lid vleče už přes dvacet let, nemůžete čekat nic jiného, než že bude jeden z jejich řad pořád nadávat, popichovat, fňukat... než by raději začal vydělávat sám 30. 000 Kč měsíčně nebo proč si nezaloží s.r.o, aby za něj makali druzí a on by měl 50. 000 a více táců měsíčně. Že jo... tohle je shrnutí názorů na svíci. cz. P.S.

Odp4: Nová vláda!!!
Skynet, 26.3.2009 17:04

Poslouchejte , můj názor je že hlupák který ze sebe děla hlupáka není až takový hlupák .. Tak argumentujte aby Slayd nemusel snižovat se na vaši úroven papa;-)

Odp5: Nová vláda!!!
Juras, 26.3.2009 19:02

Špatně zařazený příspěvek?
Jestli to bylo myšleno na mě, tak bych byl skutečně nerad, kdyby se slayd musel snižovat na mou úroveň :-)

Odp4: Nová vláda!!!
Tlapka, 26.3.2009 17:17

JENOM 50.000 ?

Odp5: Nová vláda!!!
Skynet, 26.3.2009 17:49
Odp6: Nová vláda!!!
tlapka, 29.3.2009 11:43

no jakpak Hm vysvětlete

Odp7: Nová vláda!!!
Skynet, 29.3.2009 17:24

Sarkazmus

Odp4: Nová vláda!!!
Juras, 26.3.2009 19:01

No jo, člověk si neumí vážit dobrého bydla. Někteří lidé by byli chudí, i kdyby brali 150 000,- měsíčně. Přitom by všichni byli šťastnější, kdyby si uvědomili, že se můžou mít několikrát hůř. Ale to není v lidské přirozenosti a je to dobře -to je motor vývoje.

Jinak shrnutí názorů na svíci je velmi zajímavé. Vzhledem k tomu, že suverénně vedeš v počtu komentářů, zaznívá tedy nejvíc tvých názorů, tak si buď protiřečíš nebo to jsou tvoje vlastní názory. Anebo je tu třetí možnost - nejsou to názory, ale bezduché výplody. Vyber si.

Odp5: Nová vláda!!!
slayd, 27.3.2009 8:11

No tak klídek slečno Jurasová - nic se něděje. Tohle na vás přijde každý měsíc až do menopauzy. Zkrátka předmestruační tenzi můžete zmírnit ne vyřešit. S ekonomickou krizí je to velmi podobné... P.S.

Odp5: Nová vláda!!!
Tlapka, 27.3.2009 11:48

každý názor je lepší než žádný názor, teda myslím v diskuzi, nikoliv při pracovním nebo dalším výkonu. Každopádně poučení z toho plyne.

Nový názor :
(:-), 27.3.2009 23:26

Nový zákon: uzákonit možnost zrušit každou N.V. ve zkušební době bez uvedení důvodu. Ať se hoši prostřídají. Ať se jich více a častěji dostane ke korýtku. A šlapali by jako hodinky ! Museli by začít stavět, co bylo zbořeno; naspořit, co bylo prošustrováno; doplatit těm, které ožebračili; obnovit pracovní místa, která byla zlikvidována a poslat všechny nadbytečné cizince domů.
A o tom, kdo je „schopný“ a kdo je „neschopný“, by rozhodovali nezaměstnaní, bezdomovci a zbývající pracující lid přímou volbou.

Odp: Nový názor :
Juras, 28.3.2009 19:32

Tlapka má pravdu. I toto je lepší než žádný názor, romantiku. :-)

Odp2: Nový názor :
Skynet, 28.3.2009 20:34
Odp2: Nový názor :
tlapka, 29.3.2009 11:21

samozřejmě, také z tohoto názoru poučení plyne

Pro článek,, to píšu proto že navázat...
Skynet, 27.3.2009 19:41

Pro článek,, to píšu proto že navázat na zvratky je.. jek kdy se držíme článku, důležité je se navracet k článku a nenavazovat na zv. (jiné info) A souhlasím každý názor je lepší než žádný názor

Odp: Pro článek,, to píšu proto že navázat...
slayd, 27.3.2009 20:20

Blbý názor ale náš. P.S.

Odp2: Pro článek,, to píšu proto že navázat...
tlapka, 29.3.2009 11:23

třeba byly zvláští názory a vznikly z toho i vynálezy, př- těžké předměty nelétají a kameny¨z nebe nepadají.

Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
poeta, 31.3.2009 18:18

Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri roky v adv.kancelari v Praze, jsem sefem chvalen a klienti jsou spokojeni. Zakladni plat po temer trech letech je 18tisic hrubeho + obcasne odmeny. 36tisic rozhodne mesicne nemam...

Odp: Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
Alfons, 6.4.2009 18:43

Na uklízečku v Praze je to tak akorát.:-)

Odp2: Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
slayd, 9.4.2009 12:49

Já bych to bral jedině jako vedlejšák! P.S.
Práce pod 70. 000 Kč čistého? To si snad děláte srandu! P.S.

Odp3: Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
Tlapka, 9.4.2009 14:06

Práce = poslední zoufalá možnost získat peníze.

Odp4: Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
slayd, 10.4.2009 14:34

Jasně! Vyhrň sukni... zavři oči ... a mysli na Anglii. P.S.

Odp5: Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
Juras, 10.4.2009 15:16

To říkej Pavlům 7 a 8 - Tlapka sukni nenosí.

Odp6: Mohu potvrdit. pracuji jiz temer tri...
slayd, 14.4.2009 11:01

Oblečte si dresy, aby bylo jasné: kdo za koho kope!
Tak nějak to zpívá Elán ne? P.S.

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru