Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

nic nového
Vlastimil Čech, 31.10.2009 18:04

Velmi podobné jevy se projevily někdy okolo roku 1987, už si nejsem jist, taky v Ostravě-Porubě na ul. Antonína Zápotockého... v bytě bydlela velice stará paní se svým pubertálním a snad i poněkud postiženým prasynovcem. Věci, které se tam děly přesahují chápání a dozajista nebyly způsobeny vědomou činností toho chlapce, ač se děly výhradně za jeho přítomnosti. Stávalo se to ovšem bez jeho viditelného působení a velmi často i za přítomnosti jiných osob. Sám jsem tam nebyl, ale od několika nezávislých lidí jsem slyšel hrůzostrašné a naprosto nepochopitelné historky a popisy úkazů. O ohně se, pokud vím, v tomto případě nejednalo, ale škody bylo natropeno dost a dost...
Ti lidé se nakonec natolik báli, že žádali kněze, aby jim byt nějakým náboženským způsobem ošetřil, už jsem zapomněl jak... To se nestalo, tak nechali sloužit mši... Nechali si byt zkontrolovat od revisního technika elektro a za jeho přítomnosti, bez zjevné příčiny, se vytrhlo elektrické vedení z pod omítky! Lustr se sám od sebe natolik rozhoupal, že se rozbil o strop... a další věci se děly za přítomnosti mého kamaráda... Zřejmě se jednalo o manifestaci něčeho prozatím nepopsaného... Pokud se týká pana Maška, autora teorie o změně (viz www.osud.cz) je to hezké, avšak jedná se o pouhé jeho tvrzení, bez důkazů, bez zdůvodnění.
Popisy toho co se všechno tam, v Porubě dělo, by se dal shrnout takto: nepochopitelné pohyby předmětů a elektrické jevy.
Podmínkou byla přítomnost obou osob současně v bytě, nemusely býti v jediné místnosti, ale jevy nastávaly i na jiných místech v bytě, než kde prateta a její prasynovec právě v té chvíli pobývali. Stávalo se to bez ohledu na přítomnost jiných osob ať už z rodiny, nebo jiných.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.