Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp2: Chlapec
zvoník, 12.11.2009 14:18

Světelná elektrárna je barák, kde když se rozsvítí, tak je v něm vidět. A ti kdo v tom bydlí neplatí ČEZU poplatky za odběr. Ovšem je nutno počítat s tím, že baráčník neprovozuje černý odběr ze sítě. Pouze se počítá s černým odběrem světla ze Slunce.
Pic kozu do vazu...
Vymyslel jsem ale opatření: Slunce zadarmo svítí. Co takhle to světlo zdanit? Začít vyrábět luxoměry ve velkém. Každý člověk by byl povinen si toto pořídit jako např. občanský průkaz, a dokládat platbu o zaplacení za světlo - to by kšeft pro podnikatele! A sluneční světlo tak zákonem zpoplatnit... Pokryly by se velmi rychle státní dluhy a mohly by se vytvořit nové! Nikdo nemá právo využívat sluneční světlo zadarmo! To vede všelijaké podnikatele k tomu, aby vyráběli a stavěli solární elektrárny. Sakra fuj..., to jsem řekl nějakou blbost, co...? Jsou přeci jenom světelné elektrárny... - Aby to nedopadlo jako s tím dynamem...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.