Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: Nešťastný rys povahy
Juras, 30.1.2010 0:58

Ano. Projdi si své příspěvky a moje reakce, ve kterých ti zdůvodňuju, v čem ses dopustil lži. Namátkou co si pamatuju, tak například s tím, jak tvrdíš, že Tě „Jurasimovič podle svých vlastních slov nenávidí“. Není to pravda, nikdy jsem nic takového neřekl. Jestli myslíš, že ano a najdeš takový příspěvek, uznám, že jsem tě nařkl neprávem, ale myslím, že nenajdeš. Myslím, že bych něco takového nenapsal, protože se snažím nelhat :-)

Dalších lží se dopouštíš svými smajlíky. Mile se na mě v některých příspěvcích usmíváš, ale sám jsi o tom napsal, že „On o mně tvrdí, že já chléb používám pouze pro své vlastní uspokojení. Tak ho vyvedu z omylu a v tento vánoční čas za těch „pár facek“ po něm místo kamenem hodím preventivně chlebem se solí a přidám úsměv letmý; nevadí že falešný, on to nepozná, a hlavně to bude pozitivní. :-), v ., 17.12.2009 11:00

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.