Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

Syrové mléko z automatů a průjem
., 23.2.2010 0:05

Už je to tady, už je to tady:

Dnes hlásili v TV, že už někde v Jižních Čechách onemocnělo asi 7O lidí průjmovým onemocněním z důvodu pití infikovaného nepasterizovaného syrového mléka z mléčných automatů.

A já říkám: „Jen houšť, a větší kapky! “, ať mají ještě řidší případ, když jsou hloupí ! Protože ministerstva se mohou před podnikateli pos.rat strachy, a proto tento způsob podnikání nezakazují, protože ty automaty po vzoru západu nejvíce vydělávají podnikatelům, kteří je provozují a dodávají do nich syrové mléko.

Zkrátka český lid je systematicky likvidován všemi možnými způsoby: nezaměstnaností, vytěsňováním Čechů na trhu práce různými cizinci, infikováním Čechů syrovým nepasterizovaným mlékem, otravováním Čechů mizernými a zdraví škodlivými potravinami dováženými z ciziny, neustále se zvyšujícími cenami zboží a špatnými právními předpisy a zákony.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.