Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp27: Nešťastný rys povahy
., 10.2.2010 19:50

Teda „pablbem“ lze nazvat jedině I.P., protože toto už hraničí s duševní poruchou .

Zákaz vstupu dětí do kravínů JZD se spoluvlastnictvím nemá nic společného.
Pravděpodobně se mám asi dovtípit, že autor asi v dnešní „moderně podnikatelské době“ má u každé díry do svého soukromého podniku postavenu stráž v podobě živého dobře placeného tajného policisty, který stále opakuje nahlas: „ Dále od hradu dále, ať se nestane neštěstí nenadálé “! :-) Protože když podle něj „cedule není zákon“, tak zákonem musí místo ní být jedině už „STB“ :-). Nic jiného jako řešení nezbývá; k tomuto tlačí veřejné mínění člověk, který má všude a tedy asi i v hlavě piliny :-).

Absolutně mi není znám ani jeden případ, že by někde byli sedláci „nuceni krmit krávy pilinama “ . Těma asi někdo :-) „krmí svou sušárnu, kterou asi nazývá krávou“ :-), a pak se mu to všechno chudáčkovi :-) plete. Podle jeho „kapitalistického“ :-) mínění by tedy měl sám začít své pily krmit olomouckými syrečky :-), padnout při tom na bříško, zaklepat nožičkama, a byl by si s TDL kvit. :-) Ale jeho „spisy“ odmítám číst ještě dříve, než je napíše.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.