Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp29: Nešťastný rys povahy
., 10.2.2010 23:46

Jo Ivane, na rozdíl od tebe jsem abstinent, a piji pouze a zásadně pouze nealkoholické nápoje. Ale některé tvé rádoby „antibolševické příspěvky“ mne tak nadzvednou, že se někdy musím uklidnit pravým plzeňským. Možná, že mne teprve ty tvé literární a logické splašky přivedou na šikmou plochu :-(. Tak si pak budeš moci gratulovat „k psychickému umoření třídního nepřítele“ v počtu alespoň jednoho. :-(

Že ti není hanba !!! Pokud vím, tak je člověk považován za dospělého v 15 letech. A ty se snad domníváš, že v současné době žádná mládež nejde do zaměstnání přímo ze základní školy ? (No, možné to je, protože teď často nedostane mládež práci žádnou ani v šestnácti, ani v osmnácti, ani ve 25, ani když je vyučená, ani když má SŠ, ani když má VŠ. A to považuješ samozřejmě za lepší, než když dříve mohli pracovat třeba v kravíně. )
A nevidíš žádný rozdíl, mezi o BOZP poučeným zdravotně pojištěným smluvně najatým mladým zaměstnancem a malým dítětem motajícím se v kravíně své babičce tam pracující kolem sukní ? A vůbec ti není jasný rozdíl mezi exkurzí s dohledem učitele a tou pracující babičkou s dítětem převážně bez dohledu ?

Ne I., bohužel, při sebevětší snaze se mi nedaří klesnout až na tvou nízkou a velmi omezenou úroveň tvého uvažování :-( (snad se to ani uvažováním nedá nazvat :-( ).
Zkrátka hledej si k „diskusi“ sobě rovného, Juráska Jurasimoviče Blaženého.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.