Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Nové strašení"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp20: Nešťastný rys povahy
ivan, 6.2.2010 11:43

Nekysne přidáním peroxidu, vzpomínám jak jsem v roztocké sámošce kupoval pytlíky odpoleního zteplalého mlíka s cuckama nalepenýma na pytlíku nakyslého už jako čerstvě koupeného. Musel jsi ho vylovit z krabice kde plavalo v jiném mlíce z blbě zatavených nebo potrhaných pytlíků, často proteklo i mezi rohlíkama. Nebylo to pokaždé, ale stávalo se to dost často. Saláty nakydané jen tak v promáčeném papíru popsané nečitelnou inkoustovkou nateklé mezi bramborama s hlínou. Na nákupy jsem nosil dvě i tři tašky, každou na něco jiného. Do síťovky jsem dával pytlíky s mlíkem, abych ho v případě nehody nemusl vylívat, pamatuju, že jsem ho po příchodu domu před uklizením odkládal i s taškou v dřezu a teprve potom jsem ho po opláchnutí dával před uklizením do lednice do takové plastové konvičky.

Docela dobré byly tašky z uprasilu (padákovina) Tři tašky měli dohromady asi pět deka a daly se strčit do kapsy místo kapesníku. Jednoznačně lepší byly zmrzliny, dnešní srágory se s nima nedaj vůbec stovnat. Klidně bych dal za tehdejší eskymo bůra, nebo za polárku pětku. Prdelní kvalita je u mražených ryb Novaco, kdy jsem si už víckrát přines místo file kus rybího ledu, jednoznačné minus! Dnešní igelitky rozfoukané po příkopech a plastový obaly na všem mě docela serou. Jdu si koupit blbou spojku na zahradní hadici a ona je zabalna v plasťáku 10x20 cm. Jednoznačné minus. Místo dnešních igelitek bych se vrátil k těm taškám, jen kdyby se daly někde koupit.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.