Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Život a smrt"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp6: VŠEM Svícařům !!
ivan, 17.12.2009 13:02

Na zmatečnost jsme u tebe zvyklí, za tu se neomlouvej. Ale k smíchu mě bylo, jak dobře a důmyslně to byla nastražená léčka, nebo jak píšeš test. Prostě dobře vykopaná jáma někomu jinému. Řval jsem smíchy když jsem četl jakou máš škodolibou radost jak se ti to pěkně povedlo. Dokonce jsem se kouknul jestli to není na tematu o Božích mlýnech.
Asi jsi hodnejchlap i když přiznáváš škodolibost, ale já jsem ji měl taky, když jsem to čet. Určitě nejsem o nic lepší. Zvoníku, prosím, vysvětli mě proč jsem u tebe takový Dábel? Vždyť jsem práci začínal z pozice bezdomovce, prostě jsem neměl po ztrátě zaměstnání na bydlení v Praze, tak jsem se vystěhoval ven, zatímco jiní měli bydlení i práci už na vybudovaných postech, tak já jsem si musel nejprve vydělat zvládnutelnejma paracema na stroje místo uspokojení jiných potřeb a to tak, že jsem spal v truhlárně na zemi přes tři roky, ale taky zimy! Jediný syn Tomáš zemřel ve svých 26letech na leukemii. Po pronajmutí si pokoje zemřel i můj domácí Petr, vdově Evě po několika letech a operacích uřízli nohu a tak se starám o všechno i o ní a v Roztokách o starou mámu. Docela normální život, tak jak ho žijou i jiní lidé, co život přinese to život odnese, stejně jako voda nebo čas.
Zvoníku, proč ty jsi vykořisťovaný úpící zaměstnanec, který nespravedlivě platí byt ve kterém bydlí a já podnikatelskej vykořisťovatel který nemyslí na nic jiného než na svůj prospěch a jak koho ochcat?

V čem jsi takovej hodnej a já zlej? Když si ty vyděláváš na svoje živobytí na zařízení někoho jiného tak úpíš pod útlakem, když si vydělávám na živobytí na zařízení které jsem si koupil za své z vlastní práce tak vykořisťuju nebo jsem vychcanej.
Zkus mě to vysvětlit.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.