Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Odp20: Kdo je to Majkl?
Juras, 23.12.2009 0:11

Jedni mě okradou, druzí za mě všechno platí a proto si ulevím, že sprdnu Ivana? To nechápu. Proč něco nedělají těm, co je okrádají? Proč tady na Svíci nadávají lidem s jiným názorem a vybíjejí si na nich vztek, který cítí k někomu jinému?
Já si taky myslím, že nás naše špičky okrádají. Ale myslím si, že to je nevyhnutelné a že by se tím člověk neměl trápit, viz Zaslouží si naši důvěru?. Kdo k takovému názoru (ještě) nedospěl, užírá se tím a dost často potřebuje svoji frustraci nějak ventilovat, protože s tím nic jiného nedokáže dělat. A potom sám páchá zlo, protože osočuje a deptá bezdůvodně jiné lidi. Podívej na Zvoníka - jenom proto, že se mnou nesouhlasí v otázce legalizace drog, su pro něj fašista a chcu zabíjet nevinné lidi...

To je jako v izraelsko-palestinském konfliktu: Vy jste nám hodili bombu na nemocnici, tak my vám za to rozstřílíme školku. - Všechno zpravidla odserou nevinní lidi.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.