Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Kde se suší „kravince“:
., 16.12.2009 20:56

Svobodně :-) nabyté odborné geografické vědomosti ze svobodného cestování do západních zemí ze svobodného demokratickéhého ČR :-) :

1) Kravince se nesuší v ČR proto, protože zde často prší, protože ještě můžeme topit dřívím a uhlím, protože už je českých dojnic tak málo, že by nestačily nakálet tolik kravinců, aby se tím zahřály politici, zemědělci, podnikatelé, nezaměstnaní a bezdomovci k tomu ( a to nepočítám ještě k tomu teplomilné početné národnostní menšiny). Navíc nás zahřívá ještě energie z Temelína, přece :-).

2) Kravince se nesuší v zemích na západ od ČR, protože tam také hodně prší a mají málo krav, ale také proto, protože jsou tam „nóbl lidi“, kterým by kravinec smrděl pod vánočním stromkem a přebil by svým smradem purpuru; a to nelze, to by Santa Klaus nepřežil :-).

3) Kravince se suší pouze v Africe a v Mongolsku (pokud vím) , protože tam už není čím jiným topit, lesy jsou vykácené, uhlí není k dispozici, a hlavně tam velmi málo prší, praží tam dlouhé dny slunce a vanou vysušující větry.

P.S. Hádanka :
Co je důležitější: kráva, kravinec nebo kravina ? :-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.