Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Fackovací panáci a pytle čekají
Neuvedeno, 20.12.2009 10:34

No musím přiznat, že Ivanovi musím přiznat jeho odvahu k létání. Když vidím kolik těch ultralaitů ročně spadne jen pro to, že je některý svár už unavený, nebo těch zabitých na trávnících při přistávání jen kuli nějaké syslí díře, nebo něčemu jinému, tak mu to jeho živobytí nijak nezávidím. I když třeba už bere důchod.
S vnučkou jsme se byli podívat v Letňanech na letišti ještě před tím než se ten letec zabil při přistávání a mohu říci, že je to zaručeně zážitek lítat. Je to adrenalín. Samozřejmě že pan Ivan vozí jen ty, kteří na to mají. No a protože na to mají především ti bohatší, tak v rámci byznisu už musí chválit tyto bohatý. No, ale nakonec na těch hrbolech se zabije především on, protože v tom letadle vždycky musí sedět, když ho řídí. Nevím co bude dělat ta jeno přítelkyně, až ji oznámí, že se překotil a je po Vás.
No jenže ono v každém zaměstnání se musí riskovat, když se chce člověk uživit. Do tiskařského stroje může stáhnou člověka pracovní plášť. Na stavaře může padnout rozestavěná stavba, řidič může scela nezaviněně přijít o život. No a ten, kdo sedí doma, tak ten může od nehybnosti těla také onemocnět.
Myslím, že dnes riskuje každý. Když nerizkuje tak zaručeně jednou rizkoval, v tom závodě dostat se do vajíčka v matčině lůně.
Jenže podnikat, to je věc problematická. Na jedno pracovní místo musí být, kromě prostituce, docela dost peněz. Řekl bych půl milionu až milion na výrobní prostředky, jinak se nestačí konkurovat. Kromě toho také musí být ještě hotovost. No a když ještě všechno toto je, tak je také třeba mít ještě štěstí, že za službu, kterou provedete někdo skutečně zaplatí a nepodvede vás. Když vás podvede, tak ještě musíte mít další peníze na soudní výlohy a vložit další investice do další služby či výrobku, který chcete prodat.
Málo kde to jde jako v letectví, že vám dotyčný zaplatí před letem a pak teprve letíte. Někde musíte čekat na peníze aspoň měsíc a pak, když nezaplatí tak ještě urgovat, oznámit nezaplacení a čekat a čekat a čekat, až se nakonec dozvíte, že je to promlčené.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.