Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Odp28: Kdo je to Majkl?
ivan, 25.12.2009 17:22

Ivo, syn si nehledá svoje pastviny protože se narodil v kravíně svého tatínka z jeho krve, tak to chodí, taky jste kojila svoje děti a ne děti sousedů, předpokládám. V zimě pod sněhem se dobrá pastva nehledá, je lepší vyčkat až když sníh sleze a znovu se tráva zazelená pak je vidět kde roste ta nejlepší.

Ivo, jestli je manželova práce přespříliš podhodnocena, což 60,- kaček nepochybně je tak ať nechodí za zaměstnavatelem o zvýšení teď v zimě, těžko uspěje. Ať si zkusí vyjednat nový výrazně vyšší plat, skutečně až jarní tráva trochu povyroste. Myslím to vážně! Nebo se opravdu poohlídne po jiném fleku. Začátkem stavební sezony se i firmy těší na novou travičku. Jeho odchod by zaměstnavatele nejvíc bolel. Jeho požadavek musí být jasný, zřetelný a konkrétní. Nesmí dojít k tomu, že příjde za šéfem a řekne ,,hele šéfe my nemůžeme doma nějak vyjít, nemohl bys nám přidat?
Jestliže ne a je nespokojený, tak buď šéf opravdu nemůže protože nemá z čeho, a pak se mzda pana manžela nikdy nezvedne a je lepší odejít.
U nového zaměstnavatele má vždy jako příchozí lepší pozici pro svoje požadavky. Důležitá až rozhodující je načasovanost.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.