Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Zvoníkovi
., 23.1.2010 23:33

Zvoníku, I. nedělá ani nožičky, ani celá „dřevěná pyžama“ :-). On se specializuje na jiné výrobky. Má to napsané na své webové stránce. Ale sám tam teď napsaný není, a dříve býval; nebo ho tam možná teď neumím nalézt.

S těmi „novými názory“ to je Zvoníku těžké . Vždyť už většina chudých občanů do sebe cpe různé prášky na spaní, proti bolesti hlavy, na uklidnění, a když už neví kudy kam, tak i to pivo pomůže.

Naproti tomu ti bohatí vědět kudy kam nemusí, těm systém „sype“ stále pravidelně a čím dál více jako odměnu za různé hlasování; jediný problém ti bohatí mají: oni se totiž hrozně nudí. A tak ty drogy potřebují legálně, aby měli za co utrácet nadbytečné peníze pro sebe (chudým lidem ve svém okolí je zásadně dát nechtějí), a aby v tom drogovém transu zažili něco alespoň trochu nevšedního a vzrušujícího. Proto se také opakovaně rozvádí a žení, ve vysokém věku si pořizují různé milenky a různá mimina a jezdí utrácet na nudapláže do dalekých destinací.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.