Neptejte se co, ale proč

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Reikarnace"

Odpovídáte na příspěvek:

V našem časoprostoru je všechno možné!
Framont, 4.1.2010 8:41

Lidé často říkají:to není možné!, to je přece nesmysl!...až do okamžiku, kdy se jim samotným přihodí něco „nesmyslného“ a oni jsou v tom sami, protože to nemohou říci ani svým blízkým, aby si o nich nemysleli, že se zbláznili...
Já, po své osobní zkušenosti z roku 1999, kdy jsem prožil „něco opravdu nemožného a nesmyslného“, že jsem šel k praktické lékařce a nechal se poslat na psychiatrii...tvrdím, že OPRAVDU JE VŠECHNO MOŽNÉ!
Můj prožitek jsem si úplně dokázal vysvětlit až v roce 2008, kdy jsem si přečetl v REGENERACI 3/2008 článek „ Jak překonat psychospirituální krizi “.
Ať je to jak chce, tak od zmíněné události jsem úplně jiný člověk, protože vím, co vím. Snažím se žít podle pravidla „Buď dobrý a žij bezstarostně“. Všechny starosti předávám Nejvyššímu a zabývám se pouze pozitivními myšlenkami...tak postupně odbourávám svoji negativní karmu, kterou jsem si v minulosti vyrobil... nemusíte mi věřit, ale funguje :-)
Ještě dodatek: mnou zmíněná událost je křižovatka, na kterou jednou přijde každý člověk, je to uzlík na individuální evoluční spirále, který se nedá minout, nedá se obejít...a pak se začnou dít věc;-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.