Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Příručka feťáka"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp. Odp.1.: Syn má odmalička LMD nedokáže se déle...
Neuvedeno, 8.5.2010 20:49

Pan Saw říká:„Lékařské využití drog je samozřejmě nejšlechetnější vůbec, jestli mu pomáhá (což je možné), tak jen ať si občas dá...“
Zkušenosti s braním marihuany nemám, ale viděl jsem nedávno, jak testovali lidi, kteří si vzali alkohol a také marihuanu při jízdě na zkušebním obvodu s autem.
Marihuána dopadla o mnohem hůře než alkohol. Takže bych braní marihuany v žádném případě nikomu nedoporučoval. Konečně alkohol také ne.
Když se chce něco syn naučit, tak se především musí umět učit nazpaměť. Tedy napřed si třeba článek přečtu po částech a každou část si rychle, než jí zapomenu nahlas zopakuji. Pak si přečtu druhou část článeku a také si ho hned zopakuji. Následuje pak zopakování opět první části článku, v době, kdy si myslím, že už ho téměř zapomínám, aby si ho opět upamatoval. Takto se naučm postupně celý velký článek. Tím se článek dostává do krátkodobé paměti. Mám li ho dostat do dlouhodobé paměti, musím si článek zopakovat ještě několikrát. Tedy třeba druhý den, za tři dny a pak ještě za týden a musím se k tomu také dobře vyspat, protože to přesouvání do dlouhodobé paměti se děje ve spánku.
Ovšem u starších lidí a důchodců již tato dlouhodobá paměť funguje stále méně, až nefunguje vůbec. Záleží na člověku a jeho zdraví, tréninku paměti a stravě. Pomáhájí na zlepšení paměti vajíčka a B-komplex.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.