Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Kam kráčíš vyspělá Evropo?"

Odpovídáte na příspěvek:

Velké nesnáze v Malé Číně
santiago, 22.9.2010 3:04

Co se týče USA, viděl jsem jeden film, který se jmenoval Čínská čtvrť a tam zřejmě problémy byly. Ale byl to jen film a navíc ho natočil jeden pedofilní Francouz, teda vlastně Žid. A ti Číňani za ten bordel zas tak moc nemohli, myslím že jim nějací bílí pupkáči zavírali vodu nebo co.

Pojmy Little Odessa nebo Little Havana znám z temnějších stránek učebnice socioekonomie. Ale taky uznávám, že je to jen z doslechu.

Osobně jsem měl jen tu pochybnou čest s několika cikánskými ghetty v Česku a arabskými čtvrtěmi ve Francii a kurdskou a pákistánskou komunitou v Norsku a bylo to vždycky s problémy, až mě strašil ten Nicholsonův rozřiznutej frňák. Překvapivej pořádek v tom mají ve Švýcarsku a v Maďarsku. A tam přitom většinová společnost nejeví zájem o nikoho, protože nikomu nerozumí a ani nikdo nerozumí jí.

A přitom je ta maďarština tak chytře a jednoduše zkonstruovanej jazik.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.