Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Jste pro trest smrti?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp7: Jsem proti
ivan, 1.1.2014 8:11

Na jaře, kdy se mění dení teplotní režim se stává, že teplé spaliny z karem, apd. nepřetlačí chladný sloupec vzduchu v komíně a veškeré spaliny plní koupelnu. Přitékající teplá voda, překrásné příjemno a nádherné sny narkotizujícího kysličníku jsou jednosměrkou.

Oxyd uhelnatý je správě, Lipo, díky za taktní opravu, protože se váže na hemoglogin místo taky dvoumocného kylíku ale 6Ox rychleji.

Kde se zacvakne jeho molekula, tam už pro kyslík není místo.

Představ si jak tě nahatého a mokrého budí tvoje vykulená babička a sousedi ze stejného patra. Takovej ten ukvičenj jekot co se má dělat, všude plno vody. Dva mužský tě držej za ramena a chtěj aby si chodil a chodil, zatímco se ti chce spát a spát. Navíc blbé otázky! Ivane, co si dělal?.. co si dělal?

Přece nic, šel jsem se vykoupat.

--------------

K tomu utráceí.

Krom toho, že je to emotivní Everest, tak jsem zažil obojí. Injekčně povedené i nepovedené nebo plynem.

V Rozkokách u Šavrdy to šlo tak ryche, že jsem ani nestačil postihnout okamžik kdy se to stalo. Mámin kocour. Prostě mu přiložil k hlavě takový kornoutovitý náustek. Jedno nadechnutí,- povolila tenze ve svalech a vlastně nevím jestli bylo i nějaké druhé.

Spolu jsem byl v ordinaci s asi třicátníkem který tam přijel ze stejného důvodu s fenkou chrta, taky vykonat službu za někoho. Jedno nadechnutí,- vteřina, spánek.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.